Cel mai bun pop up !

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

nick h.
senior member
Mesaje: 462
Membru din: 01 Iul 2003 10:53

Mesaj de nick h. » 19 Ian 2009 22:24

pink pepper nutrabaits 12 mm

Avatar utilizator
dan-h
senior member
Mesaje: 324
Membru din: 20 Oct 2006 19:57
Localitate: Hunedoara

Mesaj de dan-h » 19 Ian 2009 23:33

Ananasul de la Nutrabaits e singurul cu care am prins (in montura snowman), dar adevarul este ca am incercat foarte putin de la celelalte firme , nu am insistat cu ele si e si normal ca nu am avut rezultate , dar cred ca pop-upurile de la Nutrabaits sunt printre cele mai bune mai ales aroma de ananas , sunt intru totul de acord cu Adi Oprea si Petre Iulian . Am auzit ca Mainline are pop-upuri foarte bune , Senzorul pescuieste cumva cu ele ???? Ne spuneti si noua cate ceva despre ele ?????? :D :D :D :D
Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

zoli1964
senior member
Mesaje: 315
Membru din: 08 Aug 2007 12:13
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de zoli1964 » 20 Ian 2009 09:07

@ vladut mateianu

vladut esti curios de alti dar si noi suntem curiosi care sunt pop-upurile tale preferate.

mie personal numi place sa folosesc numai pop-up dar mai urmeaza sa experimentez anul acesta, in schimb am avut rezultate f bune la snowman cu pop-up meteor de 15 combinat cu bila de 18 tot meteor(pina nau prins gustul teni ca dupa aia am renuntat ca mau disperat) :-)

Avatar utilizator
luigino2005
junior member
Mesaje: 78
Membru din: 04 Aug 2008 18:27
Localitate: Galati
Contact:

Re: .

Mesaj de luigino2005 » 23 Ian 2009 20:52

ulvan scrie:Solar byt si mainline csl.
Ce de raspunsuri la 140 de vizualizari...... :o
La mine tot mainline Pinneapple a dat cele mai bune rezultate.
No Biiiip....No Partyyy.Imagine C&R

Scrie răspuns