Vezi subiect - concentrat • Pescuit la crap

concentrat

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde boris21 » 14 Mar 2009 07:43

a-si dori sa stiu daca cineva din voi a folosit concentrat pt pui de gaini la mixuri sau daca se poate folosi sau daca se merita .Thx
il prinzi dar scapa
boris21
member

Mesajde filica » 14 Mar 2009 14:34

boris21 scrie:a-si dori sa stiu daca cineva din voi a folosit concentrat pt pui de gaini la mixuri sau daca se poate folosi sau daca se merita .Thx
nu am folosit pt ca nu-i vad rostul acrelii aleia dar daca as folosi as pune numai concentrat din pui cu creasta turtita,golas la pene si cioc spre mov.
filica
veteran

Mesajde bug » 14 Mar 2009 16:44

boris21 scrie:a-si dori sa stiu daca cineva din voi a folosit concentrat pt pui de gaini la mixuri sau daca se poate folosi sau daca se merita .Thx

poti pune .acum vreo citiva ani am pus si eu si am prins.deci nu a fost respingator.lasa-i pe altii sa foloseasca creasta de cocos ,tu foloseste conc pt pui
bug
member

Înapoi la Nade si momeli