Boilies Carping Club

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Pilbak Levente
member
Mesaje: 276
Membru din: 18 Feb 2009 09:54
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de Pilbak Levente » 20 Sep 2010 09:52

mersi!
Foarte buna ideea asta de a face si o parte lichida complete pentru bile,ca nu toti avem timp sa cautam toate ingredientele si sa la masuram si amestecam,asa cumperi mixul si rulezi bile :lol:
Asteptam primavara

cristian rudeanu
junior member
Mesaje: 69
Membru din: 08 Mar 2004 12:11

Mesaj de cristian rudeanu » 01 Oct 2010 20:11

La Cupa Intertnationala a Romaniei, desfasurata la Sarulesti in organizarea fostului campion mondial Kurt Grabmaier, echipa Carping Club compusa din Darius Handrea, Silviu Florescu si Sorin Rudeanu a obtinut un rezultat excelent, locul 6 din 66, valorificand la maxim un loc anonim.

Avatar utilizator
victorash
member
Mesaje: 274
Membru din: 11 Iun 2007 14:04
Contact:

Mesaj de victorash » 03 Oct 2010 12:40

BOILIESMANIA 2010

Inca un concurs castigat cu boiliesuri Premium Meat Carping Club

Imagine

Uploaded with ImageShack.us

Imagine

Uploaded with ImageShack.us

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 06 Oct 2010 20:46

premium meat de la carping club este nada pe care am folosit-o tot anul asta si nu cred ca am s-o schimb prea curand...este prima nada care nu este facuta de mine si in care am incredere totala...sfatul meu este sa o folositi si veti avea numai de castigat.

merge foarte bine pe darvari, pe tancabesti pe sarulesti, iar solubilele fac treaba buna si pe balti salbatice

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 06 Oct 2010 20:49

premium meat de la carping club este nada pe care am folosit-o tot anul asta si nu cred ca am s-o schimb prea curand...este prima nada care nu este facuta de mine si in care am incredere totala...sfatul meu este sa o folositi si veti avea numai de castigat.

merge foarte bine pe darvari, pe tancabesti pe sarulesti, iar solubilele fac treaba buna si pe balti salbatice

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 06 Oct 2010 20:52

Nea Cornele , nu stiu de ce ,dar de data asta m-ai convins...de 5 ori ! :lol:
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 06 Oct 2010 20:53

scuze, imi face fente calculatorul...rog un moderator sa stearga postarile in plus

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 06 Oct 2010 21:06

George Iorga scrie:Nea Cornele , nu stiu de ce ,dar de data asta m-ai convins...de 5 ori ! :lol:


nu stiu, george, ce se intapla, dar cand dau "trimite" imi spune ca-i eroare... :mrgreen: :D :mrgreen:

sau sunt eu balbait si nu stiam :D :D :D

Avatar utilizator
Ciuchi
member
Mesaje: 116
Membru din: 09 Mai 2008 08:28
Localitate: Pitesti

Mesaj de Ciuchi » 06 Oct 2010 23:25

Nu are nimic calculatorul dvs. d-le Serbu... este o problema la serverul lor "DEBUG MODE"... o eroare de "send" on php... oricum mesajul se duce, puteti verifica ulterior ;-)
Ciuchendea Daniel
CARPING CLUB
http://www.carpingclub.ro

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 07 Oct 2010 00:26

Ciuchi scrie:Nu are nimic calculatorul dvs. d-le Serbu... este o problema la serverul lor "DEBUG MODE"... o eroare de "send" on php... oricum mesajul se duce, puteti verifica ulterior ;-)
mi-am dat seama pana la urma, dar era tardiv...oricum, bilele astea merita chiar si 5 postari consecutive :D :D :D

Scrie răspuns