CUM SE POATE ALCATUI UN CLUB SPORTIV

Detalii si discutii legate de cluburi/asociatii de pescuit, prezentari, activitate, promovare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Mesaj de marius.tim » 30 Ian 2008 09:29

vladut mateianu scrie:Se pare ca am ajuns prea tarziu... :oops: Multumesc Vali ! ;-)
Multumesc de intentie,Vali a fost foarte rapid 8) 8)

Avatar utilizator
Sionut
senior member
Mesaje: 450
Membru din: 23 Apr 2003 12:58
Localitate: Popesti-Leordeni

Mesaj de Sionut » 31 Ian 2008 12:50

marius.tim scrie:
vladut mateianu scrie:Se pare ca am ajuns prea tarziu... :oops: Multumesc Vali ! ;-)
Multumesc de intentie,Vali a fost foarte rapid 8) 8)
Vladut,
pentru o asociatie de pescari legal constituita,ce acte mai sunt necesare pentru a-si face si un club ?
Asociatia Pescar Sportiv -APS
http://www.pescar-sportiv.ro/

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 31 Ian 2008 22:40

Ionut, cred ca trebuie sa o iei de la O.......Daca te intereseaza , am eu avocata care se ocupa doar cu asa ceva.... ;-)

Avatar utilizator
Sionut
senior member
Mesaje: 450
Membru din: 23 Apr 2003 12:58
Localitate: Popesti-Leordeni

Mesaj de Sionut » 31 Ian 2008 23:23

vladut mateianu scrie:Ionut, cred ca trebuie sa o iei de la O.......Daca te intereseaza , am eu avocata care se ocupa doar cu asa ceva.... ;-)
Multumesc de raspuns.Momentan nu arde, dar in viitor,nu se stie.Oricum,daca am nevoie,stiu de unde sa te iau. :D
Asociatia Pescar Sportiv -APS
http://www.pescar-sportiv.ro/

raducoolboy
new member
Mesaje: 17
Membru din: 20 Feb 2008 20:22

club sportiv

Mesaj de raducoolboy » 24 Feb 2008 13:36

unde pot sa ma inscriu si eu la un club de pescari?? am 17 ani...

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 24 Feb 2008 20:44

Daca esti pasionat de carpfishing, te astept pe la Senzor...

bodyghost
junior member
Mesaje: 34
Membru din: 02 Sep 2004 22:46
Localitate: bucuresti

Mesaj de bodyghost » 28 Feb 2008 03:25

Si mai mult daca vretzi sa participatzi la taxele de transport si de nada ale echipei Senzor in Africa contactatzi magazinul Senzor pt participarea la Calificari 2008. hahahhahahhahhahahahhaha


Radu Badica
Radu Badica

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 28 Feb 2008 08:30

Vad ca vrei sa transformi in camp de batalie si acest forum...Numai ca nu suntem pe cra..ania , aici atacurile si jignirile nu sunt binevazute.Chiar rog un moderator sa intervina.

Iar tu radule, daca suferi de ceva, poti sa ma suni nu e cazul sa faci circ si sa te autovictimizezi.

Si cu asta am pus punct discutiilor despre acest subiect. Chiar va rog sa imi stergeti postarea daca este cazul. Multumesc.

tonysecara
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 09 Feb 2008 14:45

Mesaj de tonysecara » 29 Feb 2008 15:17

bodyghost scrie:Si mai mult daca vretzi sa participatzi la taxele de transport si de nada ale echipei Senzor in Africa contactatzi magazinul Senzor pt participarea la Calificari 2008. hahahhahahhahhahahahhaha


Radu Badica
Radule esti invidios, asta este parerea mea, daca esti bun mergi la lupta cu ei si dovedeste-le ca meriti sa faci parte din echipa nationala daca nu .....

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 01 Mar 2008 16:48

din cate observ eu, nu este nici invidios si nici n-are nici o treaba cu campul de bataie care este cu totul si cu totul altceva...si-a spus omul parerea fara sa jigneasca pe numeni...nici macar pe drem-team-ul Vladut Mateianu - tonysecara...Vladut, acum nu te mai plangi de aparitia unor clone...oare la cine am mai vazut chestia asta...parca-l chema Catavencu, dar, zau, nu mai stiu de unde sa-l iau...parca asta cu "rog moderatorul sa intervina, imi aduce aminte de Caragiale...oare el o fi ??? :lol: :lol: :lol: nu ma tem de intreruperi, stimabile (cad vin de la ai mei) si...stimabile, rog fara intrerupri (cand vin de la altii) ...mare dramaturg... :lol:
Ultima oară modificat 03 Mar 2008 09:50 de către cornelserbu, modificat 1 dată în total.

Scrie răspuns