REDUCERE TAXA DE PESCUIT PENTRU MEMBRII CLUBURILOR PARTENERE

Detalii si discutii legate de cluburi/asociatii de pescuit, prezentari, activitate, promovare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

razvan dobrescu
new member
Mesaje: 15
Membru din: 18 Oct 2005 17:41

Mesaj de razvan dobrescu » 27 Feb 2008 17:31

Vladut!in privinta faptului daca sunt sau nu barbat vorba aia celebra"te invit sa-mi numeri ouale". Eu nu am suparat pe nimeni si daca am intrat in polemica cu voi nu am intrat de dragul de a ma certa ci pentru simplul fapt ca vreau sa fie totul OK.La CM exista o singura mansa.Ce sa cred de aici ca voi ,Senzori, sunteti o echipa slaba dar ati avut bulan? Ma faci sa-mi schimb parerea despre voi.Nu am vrut deca sa se pastreze acelea-si conditii ca la CM(ma rog, sau cat mai apropiate).Cu mine nu aveti cum sa va certati pt.ca respectul pe care cred eu ca n-il purtam este reciproc. Numai bine.
Vladene! Cunoastem stilul sarcastic si acid de care dai dovada mai tot timpul dar eu zic ca in discutia noastra nu-si are rostul.Ne cunoastem suficient de bine pt a pastra un respect care cred eu ca-l meritam amindoi,nu crezi?Zicala cu "Multi-dar prosti" nu tine ,mai gandeste-te.
Razvan Dobrescu
Fir Intins dar usor sa nu se rupa!

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 27 Feb 2008 18:12

@ tonysecara

Multumesc...dupa raspunsul asta, 99% ti-ai declinat identitatea :lol: , dar din pacate te-nseli tare in privinta mea...si nu e prima data, iti mai amintesti ???

tonysecara
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 09 Feb 2008 14:45

Mesaj de tonysecara » 28 Feb 2008 16:33

cornelserbu scrie:@ tony se duce

ce dracului ai cu mine, ma cunosti asa de bine de-ti permiti sa faci astfel de afirmatii in umbra anonimatului...pana una alta esti un nimeni, iar daca ai un nume adevarat si putin sange-n p... spune-mi, frate, in fata ca sa-mi dau seama cat esti de "curajos". Daca o tii leandra cu tonysecara, te-as ruga sa nu-mi mai pomenesti numele...nu de alta, dar incet, incet se va afla cine esti si s-ar pute sa ai ceva probleme de clasa a IV-a

ps. Vezi ca te faci singur de ras...asa de credincios si scri numele Domnului cu minuscula ?!?
Apropo " scri" ca si-un elev care intra la facultate cu nota 10(este adevarat, la aritmetica)

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 28 Feb 2008 21:17

"mititelule" las-o moarta...uite-te la tine-n batatura si ai sa mori de ras... pe mine uita-ma, te rog si vezi-ti de treaba... daca ai, daca nu, scrie prosti in continuare, dar sa nu te astepti sa-ti mai raspund... nu e bine sa vorbesti cu "strainii" si la propriu si la figurat.

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 28 Feb 2008 22:53

interesant TOPIC :mrgreen:
concursurile sau ma rog calificarile nici nu au inceput si aici se trag bobarnace la greu 8)
xxxxxxx

Scrie răspuns