REDUCERE TAXA DE PESCUIT PENTRU MEMBRII CLUBURILOR PARTENERE

Detalii si discutii legate de cluburi/asociatii de pescuit, prezentari, activitate, promovare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

REDUCERE TAXA DE PESCUIT PENTRU MEMBRII CLUBURILOR PARTENERE

Mesaj de oanavictor » 17 Feb 2008 15:00

URMATOARELE CLUBURI DE PESCUIT VOR AVEA O REDUCERE DE 20%PE LACUL DARVARI

1 AQUAMANIA
2 CRAPU
3 CLUBUL PESCARILOR
4 PESCARI 4 EVER
5 SPEED CARP
6 ENERGOFISH

REDUCEREA SE FACE PE BAZA CARNETULUI DE MEMBRU VIZAT PE ANUL 2008 .
Ultima oară modificat 21 Feb 2008 08:45 de către oanavictor, modificat de 2 ori în total.
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 18 Feb 2008 07:53

:D Interesant...

Primarul de la mine de la tara le da tuica, zahar si ulei celor care il voteaza.... Darurile se fac pe baza stampilei ca au votat ! :D

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 18 Feb 2008 21:54

@................................

:evil: :evil: :evil: :evil:
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

tonysecara
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 09 Feb 2008 14:45

Mesaj de tonysecara » 19 Feb 2008 10:55

D-le Oana ati uitat de senzor, sau ei lupta contra tuturor???

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 19 Feb 2008 21:30

Asa am si inceput acum 4 ani : singuri impotriva tuturor ! Si Dumnezeu ne-a ajutat. Am reusit sa facem ca numele tarii noastre sa fie rostit cu respect de catre toti pescarii din lume. Iar noi sa ajungem niste exemple ptr multi, lucru care ne-a onorat si ne-a motivat.
Dar se pare ca acest lucru ne-a atras si numeroase antipatii.De aceea, se pare ca anul acesta am ramas iar singuri impotriva tuturor.Cum am inceput. Dar Dumnezeu va asigur ca nu doarme... ;-)

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 19 Feb 2008 21:51

vladut mateianu scrie:Asa am si inceput acum 4 ani : singuri impotriva tuturor ! Si Dumnezeu ne-a ajutat. Am reusit sa facem ca numele tarii noastre sa fie rostit cu respect de catre toti pescarii din lume. Iar noi sa ajungem niste exemple ptr multi, lucru care ne-a onorat si ne-a motivat.
Dar se pare ca acest lucru ne-a atras si numeroase antipatii.De aceea, se pare ca anul acesta am ramas iar singuri impotriva tuturor.Cum am inceput. Dar Dumnezeu va asigur ca nu doarme... ;-)
Nu doarme...dar nici nu baga in...."traista" :lol:

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 19 Feb 2008 22:15

Vladut, ti-au murit laudatorii ? :lol:

stai linistit ca tipul de care spui, nici macar nu suntem siguri ca exista, dar sa mai si doarma... :lol:, cat va priveste pe voi, chiar nu-i nevoie sa va laudati singuri... stie toata lumea cat sunteti de buni si d-aia incearca oricine sa va invinga in concursuri... poate pana la urma cineva va reusi...cine stie ???

@ tonisecara

sunt curios, tu, a cui clona esti ??? :lol:

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 20 Feb 2008 00:06

Parca am mai auzit chestiile astea...
Rapid, Dinamo, Steaua, CFR Cluj, Lupescu & Mitica...
TREZITIVA, ca nu sunteti la fotbal. Ce dracu aveti de impartit... :evil:

Bine ca pe U Cluj (sau alte echipe mai mici, din PROVINCIE) nu o baga nimeni in seama. Si mai bate o Steaua, o .... ;-)

Hai s'auzim de bine, ca de rele... taxe auto, kosovo, petrol, gaze, intretinere, crime, violuri TOATA ZIUA.
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 20 Feb 2008 08:40

@cornel serbu

In postarea mea nu doream sa evidentiez decat rautatea , invidia si frustrarile catorva domni.Atat.Poate era interesant sa fac publice si cateva amenintari pe care le-am primit..... :oops:

@vali vesa

Nu suntem la fotbal , dar comparatia ta nu este buna. Acolo, echipele mici se motiveaza enorm sa-i bata pe "granzi" (Steaua, Cluj, Dinamo,Rapid). Dar o fac pe teren, atentie. Nu cu jocuri de culise. Iar arbitrii si cei care ii sprijina, intotdeauna primesc cate ceva :bani, cadouri, reduceri.... :oops: :roll:

toni
member
Mesaje: 287
Membru din: 28 Feb 2005 17:29

Mesaj de toni » 20 Feb 2008 17:01

nea cornele, pls, " tonYsecara " , sa nu se faca cumva vreo confuzie intre distinsa mea persoana si cine stie ce "clona" :D :D :D

Scrie răspuns