REDUCERE TAXA DE PESCUIT PENTRU MEMBRII CLUBURILOR PARTENERE

Detalii si discutii legate de cluburi/asociatii de pescuit, prezentari, activitate, promovare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

razvan dobrescu
new member
Mesaje: 15
Membru din: 18 Oct 2005 17:41

Mesaj de razvan dobrescu » 20 Feb 2008 17:13

Nea Victore! Clubul CRAPU nu BIG xxx.

Vladut! de ce nu explici baietilor de ce sunteti singuri? daca pana acum am tacut ..am facut-o din prea mult obraz,dar de acum...... Pai sa va spun eu de ce sunt singuri...pt ca vor sa organizeze calificarile si campionatul national fara a tine cont si de parerea celorlalte cluburi care exista si care doresc sa se implice si in organizare.Noi am propus o varianta pt a eluda fraudele si smecheriile care au fost sau nu au fost facute de-a lungul timpului nu mai conteaza ,dar am vrut niste calificari cat mai corecte si am propus o singura mansa pe trei lacuri diferite si Senzori nu au vrut.Asa ca nu va mai plangeti ca sunteti singuri si mai males CA_L AVETI PE DUMNEZEU de partea voastra ca nu este adevarat.
Motivul invocat de ei ca nu sunt de acord a fost acela ca ,Capitanul nu sta langa toate trei echipele.(RIDICOL)Razvan Dobrescu :evil:
Fir Intins dar usor sa nu se rupa!

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 20 Feb 2008 19:53

@razvan
Este si asta un punct de vedere. Toata lumea vrea calificari corecte. De aceea, am hotarat sa aduca arbitrii toate loturile inscrise. Dar o mansa este deja BULAN, am mai discutat despre asta. Dar este avantajul echipelor mai slab pregatite, de aceea inteleg si aceasta propunere....

ce va fi, va fi.... Iar timpul iti va demonstra (daca mai este nevoie) ca Dumnezeu este mereu alaturi de noi !

Numai bine.

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 20 Feb 2008 21:09

@ Vladut

anul trecut si acum trei ani, sa-nteleg ca voi nu erati pregatiti, erati o echipa mai slaba, dar ati avut un bulan fantastic, iar "Presedintele naturii" se gandea numai la voi...alta treaba cu celelalte 6 miliarde de muritori nu mai avea...hai ca m-ai facut sa zambesc amar, zau.

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 20 Feb 2008 22:34

Da , ai inteles bine. Acum 3 ani eram mult mai slabi, iar anul trecut s-au facut calificari scurte din cauza unor domni pescari care acuzau lipsa de timp.... :oops:


PS Ce vreau eu sa subliniez este ca un barbat se bate pe ring, nu in culise.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
member
Mesaje: 124
Membru din: 13 Iul 2004 01:22

Mesaj de andrei vladeanu » 21 Feb 2008 02:46

razvan dobrescu scrie:Nea Victore! Clubul CRAPU nu BIG FIS
parca asta conteaza, sunteti la numar! :D

tonysecara
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 09 Feb 2008 14:45

Mesaj de tonysecara » 22 Feb 2008 14:39

Vladut Mateianu voi n-ati fost niciodata singuri, tot timpul ati avut pe cineva in spate, referitor la rezultate nu poate vorbi nimeni nici chiar Serbu care spera de mai multi ani sa-l luati pe la voi si cu voi,acuma vrea singur sa faca minuni.D-le Serbu sa nu uiti NIHIL SINE DEO(nimic fara d-zeu)

tonysecara
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 09 Feb 2008 14:45

Mesaj de tonysecara » 22 Feb 2008 14:46

Andrei Vladeanu, UNDE-S MULTI PUTERA CRESTE.

dedu razvan claudiu
junior member
Mesaje: 73
Membru din: 17 Feb 2006 18:49
Localitate: bucuresti

Mesaj de dedu razvan claudiu » 23 Feb 2008 09:59

ar rade si copiii!!!!
oameni mari se cearta mai rau ca niste copii alintati!
este pacat! avem o pasiune comuna si ar trebui sa existe fair-play, dar.....
AM SI EU O PROPUNERE :

SA FIE ADUSI ARBITRII STRAINI LA CALIFICARI :D :D :D :D :D
si poate asa n-or sa mai existe probleme, ca tot ajunsese sa fie comparat campionatul de fotbal cu pecuitul competitional la crap, sa facem si o emisiune gen "recursul etapei" unde in loc de Ioanitoaia sa prezinte Florentin Iuga si sa se numeasca ................nu stiu poate o botezati voi, cei ce va certati si intrati in polemici, cei ce nu sunt siguri de existenta LUI (Dumnezeu), cei care ar trebui in mod normal sa fie prieteni pentru ca au ceva in comun, ceva care nu este asa de bine inteles de cei nepasionati si anume PESCUITUL LA CRAP!

P.S. imi cer scuze daca am deranjat!

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 26 Feb 2008 19:33

@ tony se duce

ce dracului ai cu mine, ma cunosti asa de bine de-ti permiti sa faci astfel de afirmatii in umbra anonimatului...pana una alta esti un nimeni, iar daca ai un nume adevarat si putin sange-n p... spune-mi, frate, in fata ca sa-mi dau seama cat esti de "curajos". Daca o tii leandra cu tonysecara, te-as ruga sa nu-mi mai pomenesti numele...nu de alta, dar incet, incet se va afla cine esti si s-ar pute sa ai ceva probleme de clasa a IV-a

ps. Vezi ca te faci singur de ras...asa de credincios si scri numele Domnului cu minuscula ?!?

tonysecara
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 09 Feb 2008 14:45

Mesaj de tonysecara » 27 Feb 2008 15:06

Poate pana la C.N.2008. iti trece supararea. :lol:

Scrie răspuns