Vand Bocanci Grisport Dif Modele

Anunturi vanzare -cumparare fara legatura cu pescuitul.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
HackBv
member
Mesaje: 278
Membru din: 07 Sep 2004 12:31

Vand Bocanci Grisport Dif Modele

Mesaj de HackBv » 25 Feb 2010 09:55

Bocanci Vanatoare 480DA - Pret 390 RON

Detalii
Marimi 41
Interior Spotex - Membrana rezistenta la apa dar care permite respirabilitatea piciorului.
Exterior Dakar - Pielea Dakar este o piele groasa oferind piciorului respirabilitatea dar si o protectie adecvata.

Talpa

Vibram - Talpile Vibram sunt talpi de calitate superioara. Avandu-si originea in Italia, sunt considerate a fi primeletalpi din cauciuc pentru incaltaminte.

Garantie 30 Zile

Imagine

Bocanci Grisport Vanatoare Pescuit 11205 S17G - Pret 241 RON

Detalii
Marimi 44,46
Interior Gritex - Gritex este captuseala conceputa sa permita piciorului sa respire in timp ce nu lasa apa sa intre din exterior.
Exterior Super Dakar - Pielea Super Dakar este o piele groasa oferind piciorului respirabilitatea dar si o protectie adecvata.

Talpa

Vibram - Talpile Vibram sunt talpi de calitate superioara. Avandu-si originea in Italia, sunt considerate a fi primele talpi din cauciuc pentru incaltaminte.

Garantie 30 Zile

Imagine

Bocanci Grisport Vanatoare Pescuit 10333N68G - Pret 261 RON

Detalii
Marimi 43
Interior Gritex - Gritex este captuseala conceputa sa permita piciorului sa respire in timp ce nu lasa apa sa intre din exterior.
Exterior Nubuck - Cea mai superioara piele. Permite piciorului sa respire.

Talpa

Vibram - Talpile Vibram sunt talpi de calitate superioara. Avandu-si originea in Italia, sunt considerate a fi primele talpi din cauciuc pentru incaltaminte.

Garantie 30 Zile

Imagine

Bocanci Grisport Vanatoare Pescuit 629 DV9G - Pret 215 RON

Detalii
Marimi 41,42,44,
Interior Gritex - Gritex este captuseala conceputa sa permita piciorului sa respire in timp ce nu lasa apa sa intre din exterior.
Exterior Dakar - Pielea Dakar este o piele groasa oferind piciorului respirabilitatea dar si o protectie adecvata.

Talpa

Rubbermac - Talpa din materiale specifice fabricata de unul dintre cei mai populari producatori de talpi din lume.

Garantie 30 Zile

Imagine

Bocanci Grisport Vanatoare Pescuit 10005 D59G - Pret 229 RON

Detalii
Marimi 40,43,44,45
Interior Gritex - Gritex este captuseala conceputa sa permita piciorului sa respire in timp ce nu lasa apa sa intre din exterior.
Exterior Dakar - Pielea Dakar este o piele groasa oferind piciorului respirabilitatea dar si o protectie adecvata.

Talpa

Vibram - Talpile Vibram sunt talpi de calitate superioara. Avandu-si originea in Italia, sunt considerate a fi primele talpi din cauciuc pentru incaltaminte.

Garantie 30 Zile

Imagine


Toti sunt noi nouti in cutie nefolositi !!!
Preturile sunt usor negociabile

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 25 Feb 2010 11:07

ma intereseaza o pereche de bocanci tip desert din cordura.
ai asa ceva?daca da la ce pret?
astep un raspuns pe privat
ccc corbu constanta

HackBv
member
Mesaje: 278
Membru din: 07 Sep 2004 12:31

Mesaj de HackBv » 25 Feb 2010 11:32

remus_cta scrie:ma intereseaza o pereche de bocanci tip desert din cordura.
ai asa ceva?daca da la ce pret?
astep un raspuns pe privat
Momentan nu am nimic din cordura deoarece aceia intra pe gama de primavara vara si inca nu am adus dar cand apar modelele voi pune poze asta in vre-o 2 saptamani maxim

HackBv
member
Mesaje: 278
Membru din: 07 Sep 2004 12:31

Mesaj de HackBv » 25 Feb 2010 11:34

remus_cta scrie:ma intereseaza o pereche de bocanci tip desert din cordura.
ai asa ceva?daca da la ce pret?
astep un raspuns pe privat
Momentan nu am nimic din cordura deoarece aceia intra pe gama de primavara vara si inca nu am adus dar cand apar modelele voi pune poze asta in vre-o 2 saptamani maxim

Marinarul
member
Mesaje: 125
Membru din: 01 Mar 2009 11:11
Localitate: Bucuresti

marimea 41

Mesaj de Marinarul » 25 Feb 2010 12:35

Salutare !

Ma intereseaza un bocanc de pescuit marimea 41 . Intre timp ai mai adus si alte modele ?

Cum as putea sa-i vad , sa-i incerc ? Livrarea cum o faci , eu fiind din Bucuresti ?


Merci frumos si astept ,

Cristi

HackBv
member
Mesaje: 278
Membru din: 07 Sep 2004 12:31

Re: marimea 41

Mesaj de HackBv » 25 Feb 2010 13:38

Marinarul scrie:Salutare !

Ma intereseaza un bocanc de pescuit marimea 41 . Intre timp ai mai adus si alte modele ?

Cum as putea sa-i vad , sa-i incerc ? Livrarea cum o faci , eu fiind din Bucuresti ?


Merci frumos si astept ,

Cristi
momentan numai acestea sunt modelele pe care le am in general masor interiorul bocancului si le trimit in cazul problemelor se face retur insa costul returului il suporta clientul.
Transportul la livrare este suportat de mine.
Sau iti pot trimite vinerea bocanci prin cineva ii probezi si daca nu este ok ii dai inapoi sau ii dai bani.

HackBv
member
Mesaje: 278
Membru din: 07 Sep 2004 12:31

Mesaj de HackBv » 01 Mar 2010 22:17

10% reducere la orice model.

Scrie răspuns