Vand acvariile + pesti + plante + accesorii

Anunturi vanzare -cumparare fara legatura cu pescuitul.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
eurofish
junior member
Mesaje: 96
Membru din: 27 Feb 2009 19:01
Localitate: Bucuresti

Vand acvariile + pesti + plante + accesorii

Mesaj de eurofish » 05 Apr 2010 11:51

1 acvariu cu dimensiunile: 680x390x300mm dotat cu lampa neon 1x20w, filtru intern, aerator, incalzitor termostatat 100w.
1 acvariu 420x300x220mm cu lampa neon 1x8w, incalzitor termostatat de 100w, filtru intern, aerator
Pesti: 1 pereche scalari adulti, 1 scalar mascul adult argintiu cu dungi negre, 8 cory albino adulti, 1 mascul lerri adult, 1 femela adulta gurami, 2 femele adulte black moly, 1 mascul adult black moly, 1 mascul platy grena adult dar micut ca si dimensiuni, vreo 30 pui xipho cu dimensiuni de cca 3cm (rosu, rosu cu aripioare negre, tuxedo), 1 ancistrus de 7-8cm, 1 mascul tetrazona adult.
Plante: Cryptocoryne adulte 9 bucati + cartiva puisori + alta planta care nu stiu cum se numeste, dar sper sa se vada in poza.
Substratul este nisip de rau.
Accesorii: mincioguri, curatitor gem din acela cu magnet, inca niste aeratoare, un recipient cu "Punktol 1000" JBL (consumat in proportie de cca 80%), "Carbomec activ" JBL din care am consumat cca 10%, neoane de rezerva inclusiv colorate (albastru si verde) dar niciunul cu lumina "calda", pietre dispersoare, robineti reglaj aer, hrana "Novo Grano color" JBL (flacon de 120gr din care am consumat cca 5%), tubifex uscat "Novo Fex" JBL consumat in proportie de cca 60% + alte fleacuri

Bonus 1 acvariu cu dimensiunile 270x210x180mm + 1 acvariu 260x170x145mm
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Nu vand separat nimic dintre cele enumerate mai sus. Dulapul pe care este pus acvariul nu face obiectul vanzarii.

Anuntul este valabil doar pentru Bucuresti.

eurofish
junior member
Mesaje: 96
Membru din: 27 Feb 2009 19:01
Localitate: Bucuresti

Mesaj de eurofish » 11 Apr 2010 18:10

Se poate inchide topicul. Multumesc pentru gazduire.

Scrie răspuns