CUMPAR USI METALICE

Anunturi vanzare -cumparare fara legatura cu pescuitul.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
di_aman7ul
new member
Mesaje: 1
Membru din: 27 Noi 2008 10:29
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUMPAR USI METALICE

Mesaj de di_aman7ul » 20 Feb 2009 12:46

Buna ziua,

Numele meu este Viorel Petrescu , sunt reprezentat vanzari in cadrul companiei SC FAR EST METAL SRL ( producator al usilor metalice )
Va invit in show-room-ul nostru din valea cascadelor nr 11 B etaj 1 stand 27 pentru o oferta de usi metalice intru cat suntem firma producatoare si aveti posibilitatea de a personaliza usa cu sistemele de inchidere dorite de dumneavoastra , aveti posibilitatea sa personalizati usa si ca dimensiune si tot odata ca si nuanta de culoare.

Pentru mai multe informatii ma puteti contacta la 0728.853.074 sau imi puteti scrie la e-mail : valeacascadelor@farest.ro

Va multumesc !!!

ciprian2008 scrie:Cumpar usi metalice pt. exterior casa la curte, vopsite in camp electrostatic care sa reziste la intemperii. Ma intereseaza usi solide si cu un design frumos in acelasi timp. Daca lucreaza cineva in domeniu, sau daca imi puteti indica vreo firma serioasa sa-mi dea ceva de calitate.
Multumesc.
Ciprian
Pentru o eventuala oferta sau orice alta informatie tehnica ce v-ar ajuta ma puteti contacta la yahoo messenger di_aman7ul@yahoo.com

ciprian2008
junior member
Mesaje: 73
Membru din: 12 Feb 2008 20:15
Localitate: Buzau

Mesaj de ciprian2008 » 23 Feb 2009 14:42

Multumesc, dar am cumparat deja.

Scrie răspuns