VAND SONAR FD39C NOU - WIRELESS - RAZA 400 METRII

Anunturi de vanzare-cumparare de echipamente de pescuit, noi sau second hand.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
roshured
junior member
Mesaje: 80
Membru din: 04 Oct 2009 17:45

VAND SONAR FD39C NOU - WIRELESS - RAZA 400 METRII

Mesaj de roshured » 07 Dec 2009 15:46

SONAR FD39C

Cunoscut in Anglia ca : WAVERUNNER WIRELESS xxx FINDER sau WAVERUNNER ATOM xxx FINDER .
Producatorul este : http://www.grandeslam.co.uk/
Accept orice test . Sonarul este nou , mai am unul pe care il folosesc eu si sunt super multumit , deci chiar merita !
Caracteristicile sonarului vorbesc de la sine ...

PRETUL : 1800 RON

Imagine

Imagine

Imagine

Avatar utilizator
goecrap1
member
Mesaje: 275
Membru din: 29 Noi 2009 17:07
Localitate: bucuresti

Mesaj de goecrap1 » 08 Dec 2009 10:25

ceva la schimb ? :lol:

Avatar utilizator
roshured
junior member
Mesaje: 80
Membru din: 04 Oct 2009 17:45

Mesaj de roshured » 08 Dec 2009 10:45

Nu , imi pare rau , dar nu mai am nevoie de nimic in trusa sau la capitolul scule de pescuit .

Avatar utilizator
roshured
junior member
Mesaje: 80
Membru din: 04 Oct 2009 17:45

Mesaj de roshured » 08 Dec 2009 21:21

up

sebas
member
Mesaje: 263
Membru din: 27 Aug 2007 23:36
Localitate: madrid-spania

Re: VAND SONAR FD39C NOU - WIRELESS - RAZA 400 METRII

Mesaj de sebas » 08 Dec 2009 21:48

roshured scrie:Producatorul este : http://www.grandeslam.co.uk/
Nu vreau sa te dezamagesc, din nou :mrgreen: , dar dupa faza cu barcutza aia super trebuie sa te ajut un pic, mai mult ptr. informarea posibililor cumparatori.
Nu-l fabrica aia care zici tu.
Este o chinezarie, care fie vorba intre noi are un pret la origine de vreo 80 de dolari...cu putin internet se cumpara direct din chainia.
roshured scrie:Caracteristicile sonarului vorbesc de la sine ...
singurul aspect in care vorbeste de la sine e la adancime..in rest lasa mult de dorit, il am pe barca atom bait boat si l-am comparat cu un garmin de pe barca cu vasle si motoare.
Si treaba aia cu 400 metri..sa fim seriosi...poate in laborator

Avatar utilizator
roshured
junior member
Mesaje: 80
Membru din: 04 Oct 2009 17:45

Re: VAND SONAR FD39C NOU - WIRELESS - RAZA 400 METRII

Mesaj de roshured » 09 Dec 2009 15:20

Prietene ... presupun ca citesti acum , iti sugerez sa vizionezi : http://www.youtube.com/watch?v=M3tYD2xX94c

Acum ca mi-ai ascultat dorinta , ti-as ramane recunoscator daca ti-ai vedea de treaba ta si nu ai mai face comentarii malitioase , fara macar sa ai habar despre ceea ce vorbesti .

Propun sa iei un avertisment pentru ca tot ceea ce ai spus nu este adevarat !

Si eu il am pe WAVERUNNER ATOM si se comporta EXTRAORDINAR !
Daca ai comparat cu Garmin , poate cu un Garmin de peste 1000 de lire cu 2 unghiuri de scanare , etc etc .

Este dreptul fiecaruia sa dea peste 5000 RON pe un sonar .. daca ii are .

Corect si civilizat este sa ne vedem fiecare de treaba noastra , dar frustrarile celor asemenea tie sunt rascolitoare .

Adica , in Anglia , daca intrebi pe cineva de Grandeslam si Waverunner spun ca este cel mai bun produs in 2009 in materie de crap , dar pe crap.ro te gasesti tu [ mucea-lucea ] sa mananci [ maro ] fara rost , si , repet fara sa ai habar despre acest sonar .

Mai asculta inca o data melodia si incearca sa ai putina demnitate .

Te rog frumos .

Pacea fie cu tine prietene !


sebas scrie:
roshured scrie:Producatorul este : http://www.grandeslam.co.uk/
Nu vreau sa te dezamagesc, din nou :mrgreen: , dar dupa faza cu barcutza aia super trebuie sa te ajut un pic, mai mult ptr. informarea posibililor cumparatori.
Nu-l fabrica aia care zici tu.
Este o chinezarie, care fie vorba intre noi are un pret la origine de vreo 80 de dolari...cu putin internet se cumpara direct din chainia.
roshured scrie:Caracteristicile sonarului vorbesc de la sine ...
singurul aspect in care vorbeste de la sine e la adancime..in rest lasa mult de dorit, il am pe barca atom bait boat si l-am comparat cu un garmin de pe barca cu vasle si motoare.
Si treaba aia cu 400 metri..sa fim seriosi...poate in laborator


sebas
member
Mesaje: 263
Membru din: 27 Aug 2007 23:36
Localitate: madrid-spania

Mesaj de sebas » 09 Dec 2009 17:19

Mai plavane !!
ce are sonarul cu barca atom
pa langa dobitoc si mitocan mai dovedesti ca esti si cam prostalau...
WAVERUNNER e una si Atom e alta si eu m-am referit strict la un sonar de doi lei, nu la barci...
Ptr. cultura ta generala ambele barci se fabrica in chainia si in afara de atom care se vinde in europa sub doua nume, WAVERUNNER o vei gasi sub multe alte nume, primul a fost carponizer...
Eu n-am nimik cu tine dar cam lasi senzatia ca vrei sa gasesti fraieri pe forum.
Mai cauta, spor la vanzare...

Avatar utilizator
roshured
junior member
Mesaje: 80
Membru din: 04 Oct 2009 17:45

Mesaj de roshured » 09 Dec 2009 21:32

Era si de asteptat ca un frustrat impertinent care nu si-a baut colastra si nu s-a dezvoltat proportional in toate partile anatomice , in loc sa spuna ceva inteligent sa jigneasca .. ca e mai usor si nu necesita activitate cerebrala .

Hai sa vedem totusi , daca chiar esti atat de bine pus la punct cu toate ce misca in ale sculelor de pescuit cu ce dovezi clare iti poti sustine punctul de vedere spre a ma denigra pe mine , eu , nenorocitul profitor , care incearca sa gaseasca fraieri pe forum .

Da-i bataie , am sa te contrazic cu argumente solide .

De asemenea , te rog frumos sa demonstrezi de unde ai tras concluzia precoce , ca eu sunt dobitoc , mitocan si prostanac asa cum ai afirmat in postul anterior .

Din punctul meu de vedere , ai enumerat atributele pe care le posezi tu dar de care incerci sa te dezici prin agitatie nefondata .

Sper ca ma auzi acum ...
Pace tie prietenul meu forumist !

sebas
member
Mesaje: 263
Membru din: 27 Aug 2007 23:36
Localitate: madrid-spania

Mesaj de sebas » 09 Dec 2009 21:52

roshured scrie: Hai sa vedem totusi , daca chiar esti atat de bine pus la punct cu toate ce misca in ale sculelor de pescuit cu ce dovezi clare iti poti sustine punctul de vedere spre a ma denigra pe mine , eu , nenorocitul profitor , care incearca sa gaseasca fraieri pe forum .

Da-i bataie , am sa te contrazic cu argumente solide
E usor sa afli ceea ce am spus, te poti contrazice si singur...cauta si vei gasi, n-am nimic cu tine ai scaldato cu barcutza acuma exagerezi...

roshured scrie: De asemenea , te rog frumos sa demonstrezi de unde ai tras concluzia precoce , ca eu sunt dobitoc , mitocan si prostanac asa cum ai afirmat in postul anterior .
Esti dus tare...
de aici
roshured scrie:, dar frustrarile celor asemenea tie sunt rascolitoare .

, dar pe crap.ro te gasesti tu [ mucea-lucea ] sa mananci [ maro ] fara rost
roshured scrie:
Mai asculta inca o data melodia si incearca sa ai putina demnitate .

..

idem

Avatar utilizator
roshured
junior member
Mesaje: 80
Membru din: 04 Oct 2009 17:45

Mesaj de roshured » 09 Dec 2009 23:08

Revin la topicul initial.



Pretul sonarului este : 1800 RON - TRANSPORT INCLUS , ACCEPT ORICE TEST .

Închis