Cumpar mulinete shimano la jumatate de pret!!!!!!

Anunturi de vanzare-cumparare de echipamente de pescuit, noi sau second hand.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Razvan Garcea
member
Mesaje: 146
Membru din: 21 Mai 2009 13:58

Re: Cumpar mulinete shimano la jumatate de pret!!!!!!

Mesaj de Razvan Garcea » 26 Feb 2010 16:17

Mastar scrie:Cumpar mulinete Shimano la jumatate de pret fata de pretul din magazin 3 buc.0744366229 sunati nu ezitati.
Auzi cumetre ?
Oricum nu am ce face si am mai rasfoit daca pot spune asha,paginile la acest site si am dat de postarea ta impertinenta iar cum nu pot sta o zi fara sa ma cert cu careva ,am decis ca azi ti-a venit tie randul :mrgreen:
Pai mai nichiperciule eu cred ca tu ai gresit site-ul...vezi ca aici esti pe www.crap.ro si nici decum pe www.FOAMEA.ro
Asha ca miscate dumneata pe acel site si vezi poate gasesti ceva sa te satisfaca cum doresti dumneata :evil: :evil: :evil:
SENIOR CRAP CLUB

raduacasa
junior member
Mesaje: 63
Membru din: 30 Dec 2008 14:20
Localitate: bacau

Mesaj de raduacasa » 27 Feb 2010 11:50

Ce sunteti rai. Eu propun sa puneti :D mana de la mana ,sa-i cumparati niste mulinete asa mai ieftine ,Tehnim daca se poate si sa i le faceti cadou. Trebuie si omu inteles cai criza dar sa invatat cu shimano.
Sunt prea sarac sa-mi iau ceva ieftin.

Razvan Garcea
member
Mesaje: 146
Membru din: 21 Mai 2009 13:58

Mesaj de Razvan Garcea » 27 Feb 2010 12:58

raduacasa scrie:Ce sunteti rai. Eu propun sa puneti :D mana de la mana ,sa-i cumparati niste mulinete asa mai ieftine ,Tehnim daca se poate si sa i le faceti cadou. Trebuie si omu inteles cai criza dar sa invatat cu shimano.
Cu mine nu are cum sa se invete ca agreez asemenea creaturi pe lanaga casa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Poate sa se obisnuiasca cu injuraturile mele :lol: :lol: :lol:
SENIOR CRAP CLUB

Scrie răspuns