Vand scaun pescuit.. doar Cluj

Anunturi de vanzare-cumparare de echipamente de pescuit, noi sau second hand.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
paul_m
junior member
Mesaje: 62
Membru din: 30 Mar 2004 14:34
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Vand scaun pescuit.. doar Cluj

Mesaj de paul_m » 21 Mar 2010 20:29

Scaunul e adus din Germania, a fost folosit la o singura partida de pescuit, picioarele reglabile independent pe inaltime, masuta atasata si suport pentru bat, spatar reglabil pana aproape la orizontala.
Modelul este identic cu cel din magazinul online totalfishing, "attack 9223", insa nu e attack
Pretul este 150 RON
Contact la 0747447739
Cand pestele se hotareste sa ia momeala... onoreaza pescarul, cand pescarul pescuieste sportiv... onoreaza pestele

Avatar utilizator
Ovi_1919
member
Mesaje: 178
Membru din: 19 Iul 2009 23:58
Localitate: Gherla jud.Cluj

Mesaj de Ovi_1919 » 21 Mar 2010 23:41

nu-i poti face o poza?

Razvan Garcea
member
Mesaje: 146
Membru din: 21 Mai 2009 13:58

Re: Vand scaun pescuit.. doar Cluj

Mesaj de Razvan Garcea » 22 Mar 2010 17:15

paul_m scrie:Scaunul e adus din Germania, a fost folosit la o singura partida de pescuit, picioarele reglabile independent pe inaltime, masuta atasata si suport pentru bat, spatar reglabil pana aproape la orizontala.
Modelul este identic cu cel din magazinul online totalfishing, "attack 9223", insa nu e attack
Pretul este 150 RON
Contact la 0747447739

Imi cer scuze ca intervin insa esti total deplasat cand spui ca se vinde numai celor din Cluj.Poate eu doresc acel scaun si sunt din Bucuresti ,banii mei au aer de bucuresti sau nu sunt primiti in Cluj?
Mor pe lumea care spune asa:doar celor din oras meu.Atunci construiti un site doar la Cluj si vindeti produse numai acolo.Sau in alte orase.
Ma scuzi te rog ca am intervenit si rog cei care doresc sa cumpere scaunul sa nu bage de seama ceea ce am spus eu.Cumparaturi placute celor din Cluj :oops: :oops: :oops:
SENIOR CRAP CLUB

chiorean alin
senior member
Mesaje: 415
Membru din: 14 Iul 2008 21:55
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de chiorean alin » 22 Mar 2010 19:10

Eu nu cred ca este deplsasat de loc, omul efectiv nu e dispus sa trimita prin posta...exista o multime de anunturi de genul: ,,se vinde doar in Bucuresti'' !

rocki92002
junior member
Mesaje: 54
Membru din: 20 Feb 2009 22:07
Localitate: Cluj - Napoca

Mesaj de rocki92002 » 22 Mar 2010 22:55

Ai dreptate Alin !!

tuntila
junior member
Mesaje: 39
Membru din: 24 Iun 2009 11:43
Localitate: cluj-napoca

Mesaj de tuntila » 22 Mar 2010 23:09

in functie de interesul si nevoia de a vinde, ma deplasez sau nu la o firma de curierat. daca nu imi e nici urgent, il vand de acasa. il vrei, vii dupa el.
oricum, scad foarte mult sansele de vanzare.
paul, imi cer scuze, nu marefer la scaunul tau, am generalizat, intradevar sunt multe anunturi "doar pt orasul X"...

Avatar utilizator
paul_m
junior member
Mesaje: 62
Membru din: 30 Mar 2004 14:34
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de paul_m » 23 Mar 2010 07:34

Poze nu i-am facut pentru ca modelul e exact ca si cel mentionat mai sus si scaunul e nou, nu se vede deloc folosit. Nu il trimit prin curierat pentru ca nu am in ce sa il impachetez, pe langa scaun mai e o cutie cu restul pieselor de fixare, masuta si nu vreau ca cei de la curierat, din greseala, sa il deterioreze, fiind material textil... s-ar refuza ulterior si de potentialul cumparator si nu prea m-ar multumi nici pe mine, nu are nici un sens sa ma complic. Comentariilor de mai sus poate le-am raspuns, nu tin intr-atat la originea de Clujan incat sa nu vreau sa nu vreau ca alte persoane sa beneficieze de produsul respectiv.

Inca disponibil

Multumesc!
Cand pestele se hotareste sa ia momeala... onoreaza pescarul, cand pescarul pescuieste sportiv... onoreaza pestele

Avatar utilizator
sorin_s
senior member
Mesaje: 498
Membru din: 03 Ian 2009 15:19
Localitate: timisoara

Mesaj de sorin_s » 23 Mar 2010 08:20

aline nu ajungi prin timisoara ca iau eu sacunu de la om :mrgreen:
binenteles daca nu creez pre mult deranj pt tine :oops:
Powered by Korum end Shimano

chiorean alin
senior member
Mesaje: 415
Membru din: 14 Iul 2008 21:55
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de chiorean alin » 23 Mar 2010 10:10

Sorine...maxim saptamana viitoare vin, daca te intelegi cu omu il vezi si il vrei eu ti-l aduc cu placere.

Razvan Garcea
member
Mesaje: 146
Membru din: 21 Mai 2009 13:58

Mesaj de Razvan Garcea » 23 Mar 2010 10:30

chiorean alin scrie:Eu nu cred ca este deplsasat de loc, omul efectiv nu e dispus sa trimita prin posta...exista o multime de anunturi de genul: ,,se vinde doar in Bucuresti'' !
Nu am facut referinta strict la Cluj ,a fost per general.
SENIOR CRAP CLUB

Scrie răspuns