Echipament de calitate - Shimano, Free Spirit, Greys, Trakke

Anunturi de vanzare-cumparare de echipamente de pescuit, noi sau second hand.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde carpxpert » 07 Iun 2015 14:57

1. 3 Lansete Greys Torsion de 3,9m si 3,5 lbs in stare exceptionala. Lansetele sunt cumparate din Germania si sunt in posesia mea de 1 sezon. Sunt niste lansete extrem de usoare, destul de rigide si totusi foarte placute in timpul drillului. Sunt ideale pentru pescuitul la distanta in combinatie cu plumbi de 120 gr cu care se pot lansa cu usurinta 130-140 m. Din pacate eu m am mutat in Germania si trebuie schimbat arsenalul deoarece aici nu se pescuieste la distanta. Pretul pentru lansete este de 575 euro sau 2575 RON. Contact prin MP sau langhaust@yahoo.com

2. 1 Mulineta Shimano Ultegra 14.000 XTB in stare buna. Mulineta are sistem de franare quick-Drag - frana rapida. Am avut un set de 4 bucati din care am ramas doar cu aceasta. Ofer mulineta la un pret de 420 RON. Contact prin MP sau langhaust@yahoo.com

3. Costum Thermo de la Trakker tip Combi suit din 3 piese (Geaca, pantaloni si incazitor). Este modelul vechi al modelului F32. Haina a fost purtata aproximativ de 5 ori si marimea este XXL. Eu am trecut la marimea L asa ca din pacate haina sta degeaba desi este intr o stare impecabila. Pretul este de 100 Euro sau 450 RON. Contact prin MP sau langhaust@yahoo.com

4. 3 Lansete Free Spirit Hi"S 220 - apartin unui prieten din Germania. Lansetele sunt modelul de top al producatorului Free Spirit. Sunt in stare absolut impecabila, ca noi, folosite aproximativ de 7-8 ori. Lansetele se afla momentan in Germania si pot fi vazute in perioada 15-30 August in Carei sau Satu Mare. Bineinteles pentru cei interesati lansetele pot fi trimise si mai repede in tara. Pretul este de 1250 Euro pentru cele 3 bucati. Contact MP sau langhaust@yahoo.com

Primele 3 produse se pot vedea oricand la Carei jud Satu Mare in functie de programul parintilor mei.
Preturile sunt usor negociabile pentru cei intr adevar interesati.
If you want to be happy 1 day get drunk...If you want to be happy 1 month get married...But If you want to be happy all your life start fishing!!!!!
carpxpert
member

Înapoi la Anunturi de vanzare-cumparare - numai pescuit