Rubrica de Feed-Back a sectiunii Vanzari

Anunturi de vanzare-cumparare de echipamente de pescuit, noi sau second hand.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
silviu_ms
senior member
Mesaje: 371
Membru din: 07 Apr 2008 09:45

Mesaj de silviu_ms » 27 Mar 2012 18:36

...
Ultima oară modificat 14 Feb 2013 10:20 de către silviu_ms, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Marius_bn
veteran
Mesaje: 548
Membru din: 02 Dec 2005 07:01
Localitate: Baia Mare
Contact:

Mesaj de Marius_bn » 27 Mar 2012 19:15

silviu_ms scrie:a sa fie totul cat mai clar si sa nu ne mai ascundem atata dupa deget
Marius Buciuman se numeste teparul e din Baia-Mare si
detine sau cel putin a detinut si magazinul online ehmanns.ro
pe forum posteaza sub pseudonimul de Marius_BM
oricum sper ca i se pregateste si lui un mic dosar :mrgreen:
Doctore, nu stiu ce calitate ai in aceste discutii, alta decat bagator in seama. Ma descurc eu cu cei 4 'pagubiti', stai linistit si pastreaza-ti acuzele pentru momentele cand vei fi implicat direct intr-o afacere cu mine.

Imi pare rau pentru situatia creata insa comenzile se vor onora.

Avatar utilizator
silviu_ms
senior member
Mesaje: 371
Membru din: 07 Apr 2008 09:45

Mesaj de silviu_ms » 27 Mar 2012 19:59

...
Ultima oară modificat 14 Feb 2013 10:21 de către silviu_ms, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
gimi_mures
member
Mesaje: 101
Membru din: 14 Ian 2009 20:31
Localitate: Tg Mures

Mesaj de gimi_mures » 27 Mar 2012 20:48

Merci Silviule ! Atitudinea lui silviu este una fireasca, o atitudine pe care noi toti cei trasi in teapa ar fi trebuit sa o avem mai demult. Cel putin altii sa nu pateasca ce am patit noi.Cat despre partea cu rezolvarea problemei raspunsul e ca de obicei : se vor onora comenzile adica un fel de stati pe aproape ca o sa primiti si voi ceva atunci cand vreau eu.In continuare totala sfidare! Ajungem noi cei pagubiti ca in bancul cu tiganul care pe cand si a invatat calul fara mancare a murit, asa si noi pana primim datoriile nu mai avem nevoie de ele sau ne vindem corturile pentru care ravnim la mult asteptatele winterskin-uri.
Lipsurile creeaza uzura fizica si morala !

Avatar utilizator
radu35
member
Mesaje: 200
Membru din: 10 Feb 2008 23:34
Localitate: satu mare
Contact:

Mesaj de radu35 » 27 Mar 2012 20:50

Marius_bn scrie:
silviu_ms scrie:a sa fie totul cat mai clar si sa nu ne mai ascundem atata dupa deget
Marius Buciuman se numeste teparul e din Baia-Mare si
detine sau cel putin a detinut si magazinul online ehmanns.ro
pe forum posteaza sub pseudonimul de Marius_BM
oricum sper ca i se pregateste si lui un mic dosar :mrgreen:
Doctore, nu stiu ce calitate ai in aceste discutii, alta decat bagator in seama. .
sau poate de posibila victima??!!Mariuse,imi pare rau de necazurile tale,dar cu ce ti-au gresit oamenii astia?Si pun intrebarea asta si doar asta(momentan) pt ca in ciuda rusinii,tu mai ''musti''....
it's nice to be important,but is more important to be nice

Darius_Tm
senior member
Mesaje: 328
Membru din: 22 Apr 2008 18:06
Localitate: TIMISOARA

Mesaj de Darius_Tm » 28 Mar 2012 05:49

Am ramas ,,blocat'' cand am vazut ce se scrie pe acest topic.Am avut cateva tranzactii cu Domnul Marius si totul a decurs foarte bine, am primit marfa conform descrierii.In continuare sper sa se rezolve problemele si vreau sa cred ca este doar o neintelegere la mijloc.

Avatar utilizator
gimi_mures
member
Mesaje: 101
Membru din: 14 Ian 2009 20:31
Localitate: Tg Mures

Mesaj de gimi_mures » 28 Mar 2012 09:20

Darius_Tm scrie:Am ramas ,,blocat'' cand am vazut ce se scrie pe acest topic.Am avut cateva tranzactii cu Domnul Marius si totul a decurs foarte bine, am primit marfa conform descrierii.In continuare sper sa se rezolve problemele si vreau sa cred ca este doar o neintelegere la mijloc.
Salut Dariu.
Tu ai ramas blocat, noi am ramas cu buza umflata. E o diferenta. :D
Lipsurile creeaza uzura fizica si morala !

Avatar utilizator
silviu_ms
senior member
Mesaje: 371
Membru din: 07 Apr 2008 09:45

Mesaj de silviu_ms » 28 Mar 2012 10:39

...
Ultima oară modificat 14 Feb 2013 10:25 de către silviu_ms, modificat 1 dată în total.

bogdanb74
member
Mesaje: 253
Membru din: 11 Sep 2010 09:04
Localitate: Bucuresti

posibil bisnitar

Mesaj de bogdanb74 » 29 Mar 2012 13:30

salut, userul IulianPopescu face oferte derizorii tuturor pe forumul de vanzari .Va rog sa verificati acest posibil bisnitar!!!!!! puteti verifica ...primele anunturi au toate oferte de pret de la acest user!!!!

Avatar utilizator
Rahan
senior member
Mesaje: 300
Membru din: 23 Feb 2008 13:53
Localitate: Turda

Mesaj de Rahan » 29 Mar 2012 16:08

gimi_mures scrie:
Darius_Tm scrie:Am ramas ,,blocat'' cand am vazut ce se scrie pe acest topic.Am avut cateva tranzactii cu Domnul Marius si totul a decurs foarte bine, am primit marfa conform descrierii.In continuare sper sa se rezolve problemele si vreau sa cred ca este doar o neintelegere la mijloc.
Salut Dariu.
Tu ai ramas blocat, noi am ramas cu buza umflata. E o diferenta. :D
Si eu am cumpart un cort de la Marius si toata tranzactia a fost super O.K., sincer, tin sa cred ca in cel mai scurt timp se va rezolva, daca nu, dati-l in judecata, faceti o plangere la Politie, asta este viata cine greseste trebuie sa plateasca.

Scrie răspuns