Vizionare prototipuri lansete Sonik 13'

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Vizionare prototipuri lansete Sonik 13'

Mesaj de marius.tim » 07 Dec 2009 10:44

Sambata la Timisoara s-au vazut si incercat, prima oara, in Romania,prototipurile noilor lansete Sonik de 13'.E prima data ,cand se intimpla, ca o firma producatoare de lansete sa-si prezinte prototipuri ale unor produse publicului larg.Sintem onorati ca au ales si Romania ,pentru campania de testare si promovare a noilor produse.Vedeti aici fotografii si filmulete,alaturi de parerile celor care au testat lansetele.
http://forum.banatul.eu/viewtopic.php?t ... c&start=30
Team Select Bait Romania

man.fishing
veteran
Mesaje: 603
Membru din: 01 Apr 2008 12:39
Localitate: Bucuresti

Mesaj de man.fishing » 07 Dec 2009 15:21

Salut
Info
Am vazut saptamana trecuta si la xxx lansetele Sonik. Evident se pot si testa.

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Mesaj de florioro » 07 Dec 2009 15:23

man.fishing scrie:Salut
Info
Am vazut saptamana trecuta si la xxx lansetele Sonik. Evident se pot si testa.
La Big xxx este vorba doar de modelele de 12'.
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

Avatar utilizator
zfcristian
senior member
Mesaje: 387
Membru din: 01 Iul 2009 21:01
Localitate: Bucuresti

Mesaj de zfcristian » 07 Dec 2009 15:41

Super tare boilies bus-ul ala ! Inteleg ca se gaseste doar la vecini dar daca stau bine sa ma uit nu este deloc greu sa il bricolezi daca ai putin timp liber si 2 maini indemanatice :mrgreen:
Scuze de offtopic .
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul Crap.ro
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi

Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Mesaj de marius.tim » 07 Dec 2009 15:50

@man fishing
Sint noile lansete Sonik de 3,99 si 3,5lbs in cele doua variante SK3 si SK4.
Sk3 actiune progresiva ,foarte placuta in lansare,nu necesita tehnici speciale de casting,putere foarte mare in talon,a reusit sa arunce un boilies-bus incarcat la 120gr la peste 120mt fara efort.
Sk4 actiune rapida, incercari cu plumbi de la 110 la 130 gr pe care i-a propulsat fara efort.
Plumbaj optim cam 115gr la ambele modele,dar Sk4 deja este alta poveste,blanc foarte puternic,nu toata lumea va putea sa incarce bine aceasta lanseta.Sk3 in schimb ,s-a lipit pe mana tuturor celor care au probat-o ca o manusa.,super lanseta.
@zfcristian
Nu se gasesc decat in Ungaria.
Team Select Bait Romania

man.fishing
veteran
Mesaje: 603
Membru din: 01 Apr 2008 12:39
Localitate: Bucuresti

Mesaj de man.fishing » 07 Dec 2009 16:03

Mda
Eu m-am bucurat sincer ca le poti vedea si aici (Buc) si le poti testa daca vrei. Una e online alta e sa le vezi si sa le testezi.

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Mesaj de florioro » 07 Dec 2009 16:17

Se pot vedea deasemenea si la Totalfishing. ;-)
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

man.fishing
veteran
Mesaje: 603
Membru din: 01 Apr 2008 12:39
Localitate: Bucuresti

Mesaj de man.fishing » 07 Dec 2009 16:27

Ok ma Florine. Mi le da Dan contra cost sa ma duc sa le testez?



:D

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Mesaj de florioro » 07 Dec 2009 16:50

Sunt convins ca si Dan poate gasi o solutie pentru testarea lansetelor, totul este sa comunicati. ;-)
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

man.fishing
veteran
Mesaje: 603
Membru din: 01 Apr 2008 12:39
Localitate: Bucuresti

Mesaj de man.fishing » 07 Dec 2009 17:08

Corect
Atunci sa o faca publica. Este un serviciu care deja se practica, nu vad de ce nu ar face-o si el fie contracost fie cu deducere de cost daca clientul le si cumpara.

Si mai e si diferenta de retail vs online in care multi cumparatori fac diferenta magazin=showroom(retail) cu online, La showroom vezi exact magazinul de unde cumperi, unde te duci si "pui mana" iar magazinul online nu are showroom sau nu specifica clar ca produsele de pe site (daca sunt in stoc si nu pe stocul furnizorului) se pot vedea/testa si la sediul magazinului online pt cei care vor sa ridice de la sediu.
Si asta nu este vis a vis fata de xxx, totalfishing sau crap.com.ro ci pur si simplu am spus-o la mod general.

Si chiar nu am stiut ca sunt la xxx, am aflat cand eram in magazin si m-am bucurat sa le vad si "aici. Auzisem, citisem, are un amic etc dar eu chiar nu le vazusem "live"
:D

Scrie răspuns