trakker

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
till
new member
Mesaje: 11
Membru din: 25 Ian 2010 15:34
Localitate: medias
Contact:

trakker

Mesaj de till » 25 Ian 2010 19:17

una peste alta produsele de la trakker sunt super ok dar parerea mea este ca sunt prea scumpe.dar aici platesti si numele .mentionez ca am cumparat si sacul de dormit 365 cand l am primit ma socat inainte folosseam n sac de dormit tip sarcofag pentru drumetii de 5 sezoane cu un confort termic intre -5 si 9 grade de la o firma renumita in domeniu dar asta il intrece.singurul lucru care se poate reprosa e ca e imens chiar si adunat.scaunul ma lasat la cusaturi pentru ca nu e pe elastic sau extensoare nu e la fel de rezistent ca unul pe gume.emai mic ca restul poate si pentru a sa intre in cort cu patul.unul mai mare nu cred ca ar avea loc.asa patul si scunul intra lejer in mk 2 si o masuta plus un ruksac in spate sau sub pat.banuiesc ca asta a si fost ideea

filica
veteran
Mesaje: 580
Membru din: 25 Ian 2009 00:53

Mesaj de filica » 25 Ian 2010 22:44

si noi la fel desi n-am prea inteles-o!!

macinicflorin
junior member
Mesaje: 43
Membru din: 13 Mar 2009 16:27
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de macinicflorin » 29 Ian 2010 09:41

Salut, rog lamureste-ma si pe mine cu unele aspecte ale sacului trakker.
In primul rand am incercat sa ma lamuresc cum arata ca din poze, nu prea mi-am dat seama cu este. Am gasit urmatorul video:

http://www.trakkerproducts.co.uk/trakkertv.php?id=6, asa????

Spune-mi si mie te rog, cum se comporta la frig extrem, ca asta ma interezeaza in primul rand, cum se comporta vara,cum se comporta sistemul de prindere, ca am inteles ca ar fi ceva probleme, cusaturi, material exterior(ce este, ca sa intuiesc si durata de viata),fermoare....
Caut sa-mi schimb sacul de dormit, (am unul din armata americana) bun rau, dar cam vechi...ehe..si stau in dubii ce sa-mi iau: TRAKKER AS 365,
Pelzer iceage( care mi se pare bun, plus ca apare o garantie la frig de -20 grade, ca nu o fi -20....dar ,insemna ca este bun, materialul exterior este nylon ripstop) si Nash extreme......nu cel de 5 sezoane, ca nu prea ma incanta 66 la suta protectie exterioara si 33 la suta pe spate.

Scrie răspuns