Shimano Bbrlc

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

kry
member
Mesaje: 227
Membru din: 30 Sep 2009 02:58

Mesaj de kry » 08 Mar 2010 01:46

Erau ceva zvonuri...eu nu stiu daca exista si replici...dar stiu ca pe cele care scrie malaiezia sunt originale...la ultima intrebare nu stiu raspunsul...

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 08 Mar 2010 11:00

salut vali,
bbrlc poti vedea la noi la totalfishing, outkast de asemenea ( vom primi curand )
la fel si lansetele senozr, cand vor fi disponibile
treci pe la noi cand ai timp, numai uita-te la stoc sa fie la magazin

este foarte adevarat ca bblrc-urile au putin joc, unii il considera deranjant, mie mie nu mi se pare deranjant sincer....

moroi
junior member
Mesaje: 33
Membru din: 22 Feb 2010 19:06
Localitate: Bucuresti

Mesaj de moroi » 08 Mar 2010 14:18

danr scrie:salut vali,
bbrlc poti vedea la noi la totalfishing, outkast de asemenea ( vom primi curand )
la fel si lansetele senozr, cand vor fi disponibile
treci pe la noi cand ai timp, numai uita-te la stoc sa fie la magazin

este foarte adevarat ca bblrc-urile au putin joc, unii il considera deranjant, mie mie nu mi se pare deranjant sincer....
Multumesc ,chiar am in program o vizita pe la magazin saptamana asta mai ales ca sunt aproape de el (stau in Dr. Taberei)
Acum sunt la capitolul informare pentru bateria de 5 pe care sa o achitionez si vorba celor mai multi de pe forum trebie sa le vad si sa le compar .. sa le simt practic in mana si vad ce aleg,nu de alta dar nu vreau sa ma prinda sezonul fara lansete mai ales ca cele vechi au fugit la prieteni.

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 08 Mar 2010 15:07

te asteptam

Cata
member
Mesaje: 240
Membru din: 04 Apr 2007 20:34
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de Cata » 08 Mar 2010 20:37

Salutare
Danr o sa aduceti si noile modele de Chub Snooper de 3,90 si 3,5lb??
Par foarte interesante si daca o sa aiba si un pret bun....
Respecte!!!
Fir intins!

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 09 Mar 2010 11:36

pai o sa le aducem, nu situ cand insa

Avatar utilizator
Patapuf
new member
Mesaje: 28
Membru din: 02 Feb 2010 01:01
Localitate: Mai mult pe balta

Mesaj de Patapuf » 10 Mar 2010 20:14

moroi scrie:Salut.
Am si eu cateva intrebari in legatura cu bblc-urile.. unde sunt fabricate ? Am vazut azi una la un prieten si pe talpa scria malaiezia(tamburul era mai rosiatic)
Va multumesc,vali
Pana acum nu am auzit de "facaturi" la bblc uri.. :roll: cu toate ca unele persoane au mai incercat sa insinueze asta pe alte siteuri :lol: ...atata timp cit sunt stantate cu Malaysia pe talpa mulinetei si functioneaza corespunzator totul ar trebui sa fie ok,cit despre tamburii care i-ai vazut pe mulineta erau de rezerva"original china"....

Scrie răspuns