SFAT ALEGERE CORT

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
goecrap1
member
Mesaje: 275
Membru din: 29 Noi 2009 17:07
Localitate: bucuresti

SFAT ALEGERE CORT

Mesaj de goecrap1 » 22 Feb 2010 21:28

Double xxx Extreme Mk2 sau TRAKKER ARMO MKII 2 Man - AQUATEXX :?



MULTUMESC :!:

Avatar utilizator
Brie
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 15 Feb 2009 14:56
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de Brie » 22 Feb 2010 23:24

Depinde ce doresti tu. Ambele ofera in mare acelasi lucru. Diferentele nu ar fi foarte mari. Trakker material aquatez , Nash nu (in schimb invelis dublu) , pe langa asta trakkerul are groundsheet detasabil iar nashul are groundsheet cusut. Ambele sunt de la super firme si cred ca orice alegere e una foarte buna...depinde doar de gustul tau.

Avatar utilizator
goecrap1
member
Mesaje: 275
Membru din: 29 Noi 2009 17:07
Localitate: bucuresti

Mesaj de goecrap1 » 23 Feb 2010 16:36

Brie scrie:Depinde ce doresti tu. Ambele ofera in mare acelasi lucru. Diferentele nu ar fi foarte mari. Trakker material aquatez , Nash nu (in schimb invelis dublu) , pe langa asta trakkerul are groundsheet detasabil iar nashul are groundsheet cusut. Ambele sunt de la super firme si cred ca orice alegere e una foarte buna...depinde doar de gustul tau.
MULTUMESC :!:

Avatar utilizator
Carpe_dappertutto
junior member
Mesaje: 40
Membru din: 02 Aug 2009 08:32
Localitate: Peste tot
Contact:

Mesaj de Carpe_dappertutto » 07 Mar 2010 07:50

Corturile de la Nash sunt facute in china acum si nu mai au calitatea de inainte.Parerea mea Tracker sau JRC.

Avatar utilizator
goecrap1
member
Mesaje: 275
Membru din: 29 Noi 2009 17:07
Localitate: bucuresti

Mesaj de goecrap1 » 07 Mar 2010 12:41

Carpe_dappertutto scrie:Corturile de la Nash sunt facute in china acum si nu mai au calitatea de inainte.Parerea mea Tracker sau JRC.
multumesc :!:

ce parere ai despre asta: http://www.chubfishing.com/en-gb/produc ... nge/vizor/

Avatar utilizator
ochirosii
senior member
Mesaje: 493
Membru din: 28 Oct 2008 22:57
Localitate: pe site.pe balta.....

Re: SFAT ALEGERE CORT

Mesaj de ochirosii » 07 Mar 2010 13:04

goecrap1 scrie:Double xxx Extreme Mk2 sau TRAKKER ARMO MKII 2 Man - AQUATEXX :?



MULTUMESC :!:
detin trakker-ul si sant ffff multumit de el ,nu trece nici pic de apa prin el si pot spune ca l-am folosit in conditii destul de extreme nefolosind winter skinul ,ultima oara la o partida de 7 zile din care 5 au fost cu ploaie nu a patruns nici macar o picatura in el ,eu l-am ales tocmai pt sesiunile lungi de la 4 zile in sus altfel nu cumparam daca sesiunile mele se limitau la 48-72 de ore ,la astfel de sesiuni folosesc foxul euro dome de 1 pers .
oricum daca investesti in trakker nu vei plange dupa bani !!

Avatar utilizator
goecrap1
member
Mesaje: 275
Membru din: 29 Noi 2009 17:07
Localitate: bucuresti

Re: SFAT ALEGERE CORT

Mesaj de goecrap1 » 07 Mar 2010 16:22

ochirosii scrie:
goecrap1 scrie:Double xxx Extreme Mk2 sau TRAKKER ARMO MKII 2 Man - AQUATEXX :?



MULTUMESC :!:
detin trakker-ul si sant ffff multumit de el ,nu trece nici pic de apa prin el si pot spune ca l-am folosit in conditii destul de extreme nefolosind winter skinul ,ultima oara la o partida de 7 zile din care 5 au fost cu ploaie nu a patruns nici macar o picatura in el ,eu l-am ales tocmai pt sesiunile lungi de la 4 zile in sus altfel nu cumparam daca sesiunile mele se limitau la 48-72 de ore ,la astfel de sesiuni folosesc foxul euro dome de 1 pers .
oricum daca investesti in trakker nu vei plange dupa bani !!
multumesc :!: ca si spatiu cum este,stau inghesuite 2 paturi sau.....

Avatar utilizator
Carpe_dappertutto
junior member
Mesaje: 40
Membru din: 02 Aug 2009 08:32
Localitate: Peste tot
Contact:

Mesaj de Carpe_dappertutto » 07 Mar 2010 17:05

goecrap1 scrie:
Carpe_dappertutto scrie:Corturile de la Nash sunt facute in china acum si nu mai au calitatea de inainte.Parerea mea Tracker sau JRC.
multumesc :!:

ce parere ai despre asta: http://www.chubfishing.com/en-gb/produc ... nge/vizor/
Misto ;-) si tracker slx e interesant ca pret :-):

Scrie răspuns