Pe rauri cu plutele Cralusso

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
siilviu
new member
Mesaje: 15
Membru din: 12 Mar 2006 21:40

Pe rauri cu plutele Cralusso

Mesaj de siilviu » 12 Apr 2010 14:17

Buna ziua,
Am o mare rugaminte;
Daca are cineva acest dvd il rog sa-mi trimita si mie subtitrarea in lb romana ca dvd-ul pe care l-am cumparat nu o are.Am sunat la magazinul de unde a fost cumparat si mi s-a dat de inteles ca nu stiu eu sa-l folosesc, ce butoane sa apas la telecomanda etc.
Daca nu are nimeni vreau o schema de montaj pentru apa ce curge de la stanga la dreapta,pentru Torpedo si Surf.
Multumesc!

filica
veteran
Mesaje: 580
Membru din: 25 Ian 2009 00:53

Mesaj de filica » 12 Apr 2010 18:51


Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Re: Pe rauri cu plutele Cralusso

Mesaj de marius.tim » 12 Apr 2010 19:32

siilviu scrie:Buna ziua,
Am o mare rugaminte;
Daca are cineva acest dvd il rog sa-mi trimita si mie subtitrarea in lb romana ca dvd-ul pe care l-am cumparat nu o are.Am sunat la magazinul de unde a fost cumparat si mi s-a dat de inteles ca nu stiu eu sa-l folosesc, ce butoane sa apas la telecomanda etc.
Daca nu are nimeni vreau o schema de montaj pentru apa ce curge de la stanga la dreapta,pentru Torpedo si Surf.
Multumesc!
Eu am avut la toate plutele Torpedo in punga schema de montaj,stinga-dreapta.O sa caut sa vad daca mai am vreuna,dar nu-ti promit nimic.
Team Select Bait Romania

2door
senior member
Mesaje: 495
Membru din: 05 Feb 2009 11:14
Localitate: dragasani

Mesaj de 2door » 27 Apr 2010 10:24

dap asa e ,vezi ca tre sa fie o carticica cu instructiunile in fiecare ambalaj.daca nu,uitat-te pe pvtv ca poate prinzi reportajul despre plutele astea si acolo iti spune tot ce trebe si cum trebe facut.(e foarte bine facut)

Scrie răspuns