Lansete CHUB S-plus

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde stolojan » 24 Oct 2011 15:34

Stie cineva cum se comporta aceste lansete......as vrea sa achizitionez o astfel de lanseta dar nu prea am gasit detalii despre ea in Romania.....am vazut ca Chub outkast sunt foarte apreciate dar despre Chub S-plus nu am gasit nimik.
stolojan
junior member

Mesajde andrei_81 » 09 Mai 2012 07:32

stolojan scrie:Stie cineva cum se comporta aceste lansete......as vrea sa achizitionez o astfel de lanseta dar nu prea am gasit detalii despre ea in Romania.....am vazut ca Chub outkast sunt foarte apreciate dar despre Chub S-plus nu am gasit nimik.
si eu amfost in aceeasi dilema ia fow warrior s fara discutii dai cu plumb de 120 grame fara griji au actiune progresiva dar sunt un pic cam tari nu sunt moi a avut si prologic turnament care e mult mai scumpa si e bai bun foxu de 100 ori si sunt si ieftine 340 ron
prinde si elibereaza
andrei_81
member

Mesajde acidutzu » 09 Sep 2012 21:41

Stolojan,
Pana la urma ce lanseta ai cumparat?
La randul meu sunt interesat de un set de lansete, si nu ma pot hotari intre Fox Warrior S, Chub S Plus si Prologic Classic Carp, fiecare model in jur de 350 lei/buc.
Poate ma poate ajuta altcineva mai experimentat decat mine.
Multumesc
acidutzu
new member

Mesajde acidutzu » 09 Sep 2012 21:44

Stolojan,
La randul meu sunt interesat de un set de lansete, si nu ma pot hotari intre Fox Warrior S, Chub S Plus si Prologic Classic Carp, fiecare model in jur de 350 lei/buc.
Multumesc
acidutzu
new member

Mesajde acidutzu » 09 Sep 2012 21:45

Stolojan,
Multumesc
acidutzu
new member

Înapoi la Echipamente si accesorii