chub outkast vs prologic turnament

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde Albert » 24 Oct 2012 09:42

[quote="andrei_81"]cu momitor de 45 grame incarcat dau 120 mm cu bbrlc si cu fir ultima distance de 30 [/quote]
Pff..ce lansete dom'le..ce fir..ce momitoare. Nu cred ca dai nici 120 mm da' nici 120 m.In fine, irelevant pan' la urma. Sa le folosesti sanatos.
Albert
senior member

Mesajde acidutzu » 26 Oct 2012 19:59

[quote="andrei_81"]am ales prologicu are 380 grame este ultra slim in aruncare te ajuta mult mai ales cu plumbi turnament are rezerva mare de putere iar in dril zici ca nu este adevarat e subtire cat un fix mai gros componente de calitate le bagasem la vanzare ca vroiam sa mi cumpar century focal sistem dar bine ca nu le-am vandut cu momitor de 45 grame incarcat dau 120 mm cu bbrlc si cu fir ultima distance de 30 care mi se pare cel mai bun fir d aruncat foxu l-am dat sa trec la ceva mai bun asa simtem eu nevoia dar in iarna o sa mi cumpar iar un set de fox sa le am de pescuit cand ma duc la braila diferenta intre ele 2 este ca prologicu arata de zici ca nu este adevarat eu unu nu am vazut lanseta mai frumosa ca ea e foarte placuta in dril iar in aruncare te ajuta mult eu unu am dat so rup si nu am reusit la fox il incarci mai mult mai bine cu greutati mai mari dar nu e placut in dril ca prologicu de la 5 kg in sus simti placere la prologic de la 1 kg iar la un crap de 15 kg e de nedescris senzatia dar sincer foxu se pisa pe multe bete mult mai scumpe[/quote]

Esti oficial in CARTEA RECORDURILOR!
Aproximativ 165 de cuvinte fara semne de punctuatie si NON SENS!!!
Bietele bete si bietii pesti!!!

[/b]
acidutzu
new member

Anterior

Înapoi la Echipamente si accesorii