Un mic ajutor pt lansete

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde tavi83 » 12 Ian 2013 19:27

Dupa zile intregi de cautari si sfaturi din partea altor pescari....Azi am reusit in sfarsit sa pun mana pe noile mele lansete Fox warrior s 3,90m 3,5lbs comandate de la un magazin online.Am simtit o dragoste la prima vedere:).Sunt foarte incantat de felul cu se prezinta fizic....dar mai asteptam inca putin si le vine si lor randu sa treaca la treaba,si peurma voi putea da un rezultat final in privinta acestor lansete.Transportu a decurs in maxima siguranta dar oricum nu cred ca puteau patii ceva ca erau bagate intr-un tub de carton foarte,foarte gros.Asa gros incat dupa ce am scos lansetele din el am incercat sa il indoi urcanduma cu picioarele pe el, si credetima ca m-am hotarat sa il pun la gunoi asa intrg pt ca nu am putut sa il indoi.Care vor sa isi cumpere aceste lansete le recomand cu multa incredere.HAIDE PRIMAVARA.
tavi83
member

Mesajde lucian156 » 17 Ian 2013 19:30

Tavi si eu caut cam acelasi lucru, numai ca eu sunt incepator si nu sunt hotarat decat in privinta mulinetelor-Okuma Powerliner sau Longbow. In primul rand ce te-a facut sa alegi niste lansete de 3,9 si nu ai ramas la 3,6?
lucian156
new member

Mesajde tavi83 » 18 Ian 2013 01:28

lucian156 scrie:Tavi si eu caut cam acelasi lucru, numai ca eu sunt incepator si nu sunt hotarat decat in privinta mulinetelor-Okuma Powerliner sau Longbow. In primul rand ce te-a facut sa alegi niste lansete de 3,9 si nu ai ramas la 3,6?

Lucian am trecut la,lansete de 3,90 pt ca modelul de lanseta Fox Warrior S de 3,5lbs nu se gaseste si in varianta de 3,60.Asta este singurul motiv pt care am trecut la 3,90.Dar sunt foarte multumit si de acestea de 3,90
tavi83
member

Mesajde lucian156 » 18 Ian 2013 10:11

Tavi tot Fox warrior s vreau sa iau si eu 13' 3.5bls. Imi poti trimite pe PM nr tau de tel ca sa discutam mai mult despre aceste lansete si sa-mi spui ce parare ti-au facut? Ti-as ramane recunoscator!
lucian156
new member

Anterior

Înapoi la Echipamente si accesorii