Sugestie masa de rulat+pistol

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde andrei_h » 17 Ian 2013 17:53

aia da. dar daca folosesti o masina de carnati nu prea poti sa tai prea mult k ii destul de uniforma k si forma. ii posibil sa nimeresti dimensiunea dar nu vad sincer o solutie masina acea de carnati doar daca nimeresti exact pe dimensiunea buna pt masa
andrei_h
junior member

Mesajde andrei_h » 17 Ian 2013 23:55

pe langa pistolul de la x2 la acel pret am mai gasit pistol anaconda la 70 de lei. ce spuneti? de firma anaconda de asemenea nu stiu nimic de aceea va intreb.
Catch & Release !!!
andrei_h
junior member

Mesajde Cata » 18 Ian 2013 22:23

Salutare.
Duze gasesti peste tot , gasesti la magazine pt pistoalele de silicon etc, cirnatar am incercat si nu mi-a mers am avut unu de plastic si unu de fier dar nu vroia sa iasa pasta pe duze poate era prea tare coca dar pentru bile de 16 mm nu vroia deloc si m-am oprit sa nu stric cirnataru lui socru :mrgreen: . Sincer cu pistolu daca nu ai coca moale strici pistolu repede si oricum ai face coca te omoara la mina sa o tragi cu pistolu crede-ma la mine cel mai usor si repede o mers cu masina de tocat carne!
Respecte!
Fir intins!
Cata
member

Anterior

Înapoi la Echipamente si accesorii