Navomodel help

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde MicuL » 15 Iun 2013 22:49

Salut, vreau si eu un pic de ajutor in legatura cu o barcuta de plantat.
Vreau sa cumpar una in jur de 2500 max 3000 ron. Initial am comandat din Anglia un Waverunner MKIII am anulat comanda din cauza ca m-au pacalit zicand ca este pe stoc si dupa ce mi-au luat bani dupa card la 3 zile imi dau mesaj sa-mi zica ca nu mai este pe stoc si ca trebuie sa mai astept 10 zile, desi m-au asigurat inainte de a face comanda ca este pe stoc, asta e una site-ul taklefanatics, nu recomand raspund foarte greu la orice mesaj il dati.
Acum as vrea sa cumpar una dintre Carponizer 3 sau Delfin, bine ca nici MKIII nu este iesit din discutie ( desi probabil tot made in china este )
Barcuta Delfin stiu ca este facuta la noi, Carponizer 3 nu am gasit pe nicaieri site-ul oficial sau unde se fabrica. Ma intereseaza fiabilitatea lor si pierdere semnal, nu vreau sa pun sonar pe barcuta.

Edit:03-07
Am cumparat pana la urma Carponizer 3 o sa adaug impesi in caz ca e cineva interesat, nu stiu cum se comporta docamdata nu am fost la test :)
MicuL
new member

Înapoi la Echipamente si accesorii