beastmaster sau technium.

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

SF
senior member
Mesaje: 346
Membru din: 13 Feb 2004 20:03

Mesaj de SF » 29 Iul 2005 15:19

nick h. scrie:ce uniune mai sf-ule(ce-mi place cum suna) ca uniunea a facut-o cuza tata. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
esti la vatra la baia mare cumva? nu de alta dar mi-ai promis un pescuit cand te repatriezi? :wink: ca satmaru' ii aproape si palinca-i buna, mai ales aia lu' Zetea. :evil: :evil: :evil: :evil:
Nu-s la vatra si nici nu stiu cind o sa fiu , planurile mele vad ca se cam prelungesc , socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din tirg , zice o vorba . Oricum , de abia astept .
In cea ce priveste termenul de uniune , vezi si tu ca nu-s tare technic de felu meu :lol: :lol:

Fir Intins!!!

Avatar utilizator
Daniel Costache
veteran
Mesaje: 857
Membru din: 14 Mai 2004 21:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Daniel Costache » 29 Iul 2005 16:11

nick h. scrie:pe la 3 bulioane/buc. ma refer la b-master ca tehnium-ul e ceva mai scumput pe la 5 bulioane /buc. 8)
Unde ai gasit preturile astea ca sunt si eu amator...
Da-mi PM.
Salutari din Miami

nick h.
senior member
Mesaje: 462
Membru din: 01 Iul 2003 10:53

Mesaj de nick h. » 31 Iul 2005 19:10

daniel, cam astea sunt preturile in ungaria la betele astea, care pot fi si mai mici daca recuperezi AFA-ul(TVA-ul) la granita.

Avatar utilizator
Pop Florin
veteran
Mesaje: 541
Membru din: 01 Aug 2005 20:21
Localitate: Satu Mare

BEAST

Mesaj de Pop Florin » 30 Aug 2005 23:26

CEAU , FOLOSESC BEAST MASTERUL , MODELUL DE 3.60 LA 3LBS SI INTRADEVAR SUNT FOARTE MULTUMIT DE ELE , S-AU COMPORTAT PANA ACUM FOARTE FRUMOS , DAR DACA AI POSIBILITATEA FINANCIARA ALEGE TOTUSI TECHNIUMUL :idea: .
FIR INTINS!!

nick h.
senior member
Mesaje: 462
Membru din: 01 Iul 2003 10:53

Mesaj de nick h. » 31 Aug 2005 20:04

pana la urma am ales tribal XT :idea: .

Scrie răspuns