beastmaster sau technium.

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

mirceaef
veteran
Mesaje: 565
Membru din: 20 Dec 2004 10:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef » 27 Iul 2005 11:45

Baieti, aveti grija la limbaj, ca intra diseara Iliuta si va taie :lol: :lol:

Daniel Costache, ziceai ceva de un spritz daca vii prin zona ... pai v-ati dedat de unii singuri la crapi de doua cifre .... veneam si eu sa va incomodez cu o bere rece ..... n-ai nici o scuza :lol: :lol:
EFM
Carping Club

Avatar utilizator
Daniel Costache
veteran
Mesaje: 857
Membru din: 14 Mai 2004 21:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Daniel Costache » 27 Iul 2005 17:26

Mircea toate scuzele din lume...
Daca nu m-ar fi agatat Vali pe ultima suta de metri sigur nu as fi venit la Darvari pentru ca trebuia sa merg la tatal meu la Fundeni. Asa ca in ultima clipa am adunat cate ceva iar cu restul sculelor tot el m-a ajutat..
Oricum nu au intrat zilele in sac si de aceea sper sa ne vedem pe luna viitoare.
Salutari din Miami

Avatar utilizator
horiacrap
member
Mesaje: 281
Membru din: 20 Ian 2005 16:41
Localitate: Baia Mare / UK
Contact:

Mesaj de horiacrap » 27 Iul 2005 18:33

Cred ca ar fi cazul sa terminam cu prostii care nu au nici o legatura cu subiectul!
Sa ma ierte restul crapistilor, pentru devierea de la subiect :oops: dar nu-mi place sa fiu luat la rost pe nedrept! Scuze!!!
Ultima oară modificat 28 Iul 2005 19:18 de către horiacrap, modificat 1 dată în total.
WWW.HORCARP.RO | FIR INTINS !!!

Avatar utilizator
Iliuta Goean
maniac
Mesaje: 1416
Membru din: 11 Dec 2002 17:25
Localitate: Delta Dunarii
Contact:

Mesaj de Iliuta Goean » 27 Iul 2005 19:33

ori continuati discutia pe privat ori va sterg mesajele, alegeti!
Nu face ce nu-ti place!

nick h.
senior member
Mesaje: 462
Membru din: 01 Iul 2003 10:53

Mesaj de nick h. » 27 Iul 2005 19:43

ce varza a devenit topic-ul asta. :lol:
rog insistent pe vlad pavlovici sa intervina pentru a ne lamuri cu privire la aspectele tehnice, ca problema spigot-ului am lamurit-o. :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
danicojo
member
Mesaje: 164
Membru din: 01 Mar 2004 14:16

RE

Mesaj de danicojo » 27 Iul 2005 20:05

Cer scuze tuturor, in special lui nick. intr-adevar nu avea loc in acest topic discutia ditre mine si horia. scuze inca odata nick si iliuta, acum regret ca i-am raspuns dar nu m-am putut abtine.

nick h.
senior member
Mesaje: 462
Membru din: 01 Iul 2003 10:53

Mesaj de nick h. » 27 Iul 2005 21:26

stai linistit dani ca eu nu m-am suparat deloc, ba chiar m-a bucurat interventia ta , fiind singura din care am putut extrage ceva folositor referitor la cele doua bete de care ma interesez.
care au fost argumentele pentru care ai ales tribal-ul si mai ales ce parere ai despre el?
s-ar putea si eu sa aleg dintre beastmaster si technium....tribalul pana la urma :idea:

SF
senior member
Mesaje: 346
Membru din: 13 Feb 2004 20:03

Mesaj de SF » 28 Iul 2005 14:24

nick h. scrie:stai linistit dani ca eu nu m-am suparat deloc, ba chiar m-a bucurat interventia ta , fiind singura din care am putut extrage ceva folositor referitor la cele doua bete de care ma interesez.
care au fost argumentele pentru care ai ales tribal-ul si mai ales ce parere ai despre el?
s-ar putea si eu sa aleg dintre beastmaster si technium....tribalul pana la urma :idea:
Nicule , in cazul asta meriti un beastmaster cu prisosinta :D

Poti sa-mi spui , de curiozitate , la ce pret ai gasit tu aste trei bete .

Fir Intins!!!

PS. Spigotu lui peste :D . Nici la techniumul meu pentru surfcast nu se facea uniunea , si nici acuma nu se face :D , lucru ce nu ma impiedica sa lansez cu el plumbi de 130 -140 gr , si vorba aia , ii din trei bucati :D

nick h.
senior member
Mesaje: 462
Membru din: 01 Iul 2003 10:53

Mesaj de nick h. » 28 Iul 2005 17:44

pe la 3 bulioane/buc. ma refer la b-master ca tehnium-ul e ceva mai scumput pe la 5 bulioane /buc. 8)

nick h.
senior member
Mesaje: 462
Membru din: 01 Iul 2003 10:53

Mesaj de nick h. » 28 Iul 2005 17:49

ce uniune mai sf-ule(ce-mi place cum suna) ca uniunea a facut-o cuza tata. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
esti la vatra la baia mare cumva? nu de alta dar mi-ai promis un pescuit cand te repatriezi? :wink: ca satmaru' ii aproape si palinca-i buna, mai ales aia lu' Zetea. :evil: :evil: :evil: :evil:

Scrie răspuns