amnesia

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Daniel Costache
veteran
Mesaje: 857
Membru din: 14 Mai 2004 21:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Daniel Costache » 04 Oct 2005 11:43

George
colegu se referea la omologul amnesie produs de esp
Salutari din Miami

Avatar utilizator
Pop Florin
veteran
Mesaje: 541
Membru din: 01 Aug 2005 20:21
Localitate: Satu Mare

Mesaj de Pop Florin » 05 Oct 2005 21:56

Daniel Costache scrie:George
colegu se referea la omologul amnesie produs de esp
Scuze George :oops: , Daniel m-a citit bine :idea: , ma refeream la STIFF RIG produs de ESP , fir la care eu spun ca se apropie de amnesia foarte tare .

Avatar utilizator
Dani Hentiu
maniac
Mesaje: 1210
Membru din: 26 Feb 2004 13:04
Localitate: DEVA
Contact:

Mesaj de Dani Hentiu » 06 Oct 2005 08:21

POP FLORIN scrie:
Daniel Costache scrie:George
colegu se referea la omologul amnesie produs de esp
Scuze George :oops: , Daniel m-a citit bine :idea: , ma refeream la STIFF RIG produs de ESP , fir la care eu spun ca se apropie de amnesia foarte tare .
toate amestecurile de baza care sunt facute in aceasi idee se apropie inte ele dar cred ca intre toate sunt si ceva diferente
oricum sunt convins ca amindoua sunt bune asa ca ar fi bine sa le si am pe ambele :lol:
><)))°>-------- Dani

Avatar utilizator
patabum
senior member
Mesaje: 441
Membru din: 22 Sep 2003 17:55

Mesaj de patabum » 06 Oct 2005 11:11

Daniel Hentiu scrie:toate amestecurile de baza care sunt facute in aceasi idee se apropie inte ele dar cred ca intre toate sunt si ceva diferente
oricum sunt convins ca amindoua sunt bune asa ca ar fi bine sa le si am pe ambele :lol:
Da, bre', mi-ai luat vorba din gura si ideea mi se pare absolut revolutionara! Uite acu' vin de la sefu' (mi-am luat liber :wink: ), pregatit sa dau o fuga sa-mi iau vreo 2 kile de amnesia si unu de stiff ESP sau Fox si sa-mi fac un amestec de baza sa duduie pamantu' :lol: :lol: :lol: Il las asa, nu-i mai pun atractanti sau alte bazaconii, ceva oua si gata...

Avatar utilizator
Dani Hentiu
maniac
Mesaje: 1210
Membru din: 26 Feb 2004 13:04
Localitate: DEVA
Contact:

Mesaj de Dani Hentiu » 06 Oct 2005 11:14

eu faceam o comparatie imi pare rau ca nu ai inteles aluzia
data viitoare am sa ma exprim mai direct ............mai pe intelesul tuturor
><)))°>-------- Dani

cornel rosioru
veteran
Mesaje: 678
Membru din: 10 Aug 2004 13:32
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornel rosioru » 09 Oct 2005 21:16

Daniele, daca-i suni pe baietii de la senzor te pot ajuta ei. Au amnesia la vinzare si cred ca nu-i mare lucru sa puna un colet la posta.

Scrie răspuns