CE PARERE AVETI DE AVERTIZOARELE COMERCIALIZATE LA CRAP.RO

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

caaron
veteran
Mesaje: 813
Membru din: 20 Mai 2004 17:45

Mesaj de caaron » 09 Sep 2004 17:12

Am folosit un intreg sezon Ct 601 , cu toate ca nu au fost cumparate de la Iliuta. Concluziile: 1. nu sunt nici pe departe niste avertizoare cu pretentii, adica scapate in apa devin inutilizabile daca nu le usuci cu pheonu sau la soare. Mi-a cazut rodpodul in apa cu tot cu avertizoare si o noapte au fost inutilizabili. Adica scoteau niste sunete total aiurea si din senin.2. Ledurile de delay (verde) si cel rosu (de actiune sau cum io zice) functioneaza destul de bine , dar le mai apuca cate-o rebeliunea personalitatii si fctioneaza dupa cum vor ele. Asta e valabil si pt senzorii in sine. Mi s-a intamplat de vreo 3 ori sa piuie incontinuu, fara vreun fel de actiune. V-am spus, personalitate proprie. Sa vedeti ce frumos e cand dormi si incepe unu sa tipe de zici ca l-ai prins pe Nessie :D :D ! 3. In final , adica ieri mi-am dat seama si de rezistenta plasticului din care sunt facuti. Am scapat unul jos si sa facut tandari! Dar cel mai sensibil mi s-a parut ca e in locul in care e prins surubul care se infileteaza pe rod pod. Foarte casant plasticul din care e facut!
CONCLUZIA: Pt banii care ii dai , isi fac treaba mai bine decat onorabil! Dar cam atat... www.xxx.ro/crap

Scrie răspuns