rod pod X2

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
DODO27
member
Mesaje: 260
Membru din: 12 Feb 2004 14:31
Localitate: Satu Mare
Contact:

rod pod X2

Mesaj de DODO27 » 16 Aug 2006 17:59

doresc sa-mi cumpar un rod pod si nu stiu ce sa aleg?
ma gandisem initial la un sky de fox dar am auzit ca...devine "emotiv" si incepe sa tremure din toate incheieturile.X2...pare mai sanatos...
ma insel oare?
astept un sfat,o parere...
va multumesc anticipat.
Pestele care lupta impotriva curentului, moare electrocutat!

GHERAN MIRCEA
junior member
Mesaje: 52
Membru din: 25 Apr 2006 20:37
Localitate: Bucuresti
Contact:

Salut!

Mesaj de GHERAN MIRCEA » 16 Aug 2006 20:43

Pot sa iti zic ca detin un sky-pod si sunt foarte multumit de el este foarte practic se monteaza usor si e foarte stabil

Avatar utilizator
Limax
member
Mesaje: 297
Membru din: 12 Ian 2006 17:34
Localitate: Satu Mare

Re: rod pod X2

Mesaj de Limax » 17 Aug 2006 06:57

DODO27 scrie:doresc sa-mi cumpar un rod pod si nu stiu ce sa aleg?
ma gandisem initial la un sky de fox dar am auzit ca...devine "emotiv" si incepe sa tremure din toate incheieturile.X2...pare mai sanatos...
ma insel oare?
astept un sfat,o parere...
va multumesc anticipat.
Intr-adevar la Skypod s-a lucrat pe toate detaliile la maxim dar a pierdut mult din durabilitate, X2 (imitatia de globetrotter de la solar) sau JRC-urile sunt mult mai rezistente in timp.

Avatar utilizator
Pop Florin
veteran
Mesaje: 541
Membru din: 01 Aug 2005 20:21
Localitate: Satu Mare

Re: rod pod X2

Mesaj de Pop Florin » 21 Aug 2006 21:36

Limax scrie:
DODO27 scrie:doresc sa-mi cumpar un rod pod si nu stiu ce sa aleg?
ma gandisem initial la un sky de fox dar am auzit ca...devine "emotiv" si incepe sa tremure din toate incheieturile.X2...pare mai sanatos...
ma insel oare?
astept un sfat,o parere...
va multumesc anticipat.
Intr-adevar la Skypod s-a lucrat pe toate detaliile la maxim dar a pierdut mult din durabilitate, X2 (imitatia de globetrotter de la solar) sau JRC-urile sunt mult mai rezistente in timp.
Care vrei tu frate ..... doar un singur lucru sa nu uiti ...sa al cumperi de la noi :D :D :D

Scrie răspuns