Banax SI Super Metal 7000P

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
nelu.p
junior member
Mesaje: 97
Membru din: 19 Feb 2004 11:02
Localitate: constanta

Banax SI Super Metal 7000P

Mesaj de nelu.p » 29 Feb 2004 10:35

Am citit in AP din oct. 2003 un articol despre aceasta mulineta si sincer sa fiu mi-au placut caracteristicile ei. Stie cineva la ce pret o comercializeaza firma Energofish :?: Daca a cumparat-o cineva si a apucat sa o foloseasca ar fi interesante cateva aprecieri obiective despre ea :!:
Va multumesc anticipat si va doresc tuturor fire intinse si capturi capitale :)

Avatar utilizator
Iliuta Goean
maniac
Mesaje: 1416
Membru din: 11 Dec 2002 17:25
Localitate: Delta Dunarii
Contact:

Mesaj de Iliuta Goean » 01 Mar 2004 20:25

pretul recomandat de energofish pt detail este 4.425.000lei, in functie de magazinul din care o cumparati pot fi mici diferente.
este o mulineta foarte robusta, fabricata in totalitate din metal (interiorul), bine legata si fara jocuri, este destul de greuta dar nu cred ca vrei sa o folosesti la spinning :-))
inca nu am apucat sa o folosesc dar prin mai cand incepe somnul sigur ii fac o proba si iti dau detalii.
Nu face ce nu-ti place!

nelu.p
junior member
Mesaje: 97
Membru din: 19 Feb 2004 11:02
Localitate: constanta

Mesaj de nelu.p » 01 Mar 2004 21:26

Multumesc mult pentru informatii! Sper sa postezi ceva despre mulineta dupa ce o vei testa.
Fir intins tuturor :)
nelu.p

Scrie răspuns