pat pliant

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

jenel
senior member
Mesaje: 437
Membru din: 21 Feb 2006 21:05
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de jenel » 25 Feb 2007 19:47

da zice si gusti ceva adevarat daca ai numai tu pat nu e bine ce concurenta ai pe el asa ca stai la coada sa stai pe el chair daca e al tau :D :D :D

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 27 Feb 2007 09:10

Apai...domniile voastre mergetzi pe balta la pescuit sau la dormit ?! :D
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
raducu
senior member
Mesaje: 486
Membru din: 15 Ian 2007 23:08
Localitate: Cluj Napoca

Mesaj de raducu » 27 Feb 2007 20:00

maiden scrie:Apai...domniile voastre mergetzi pe balta la pescuit sau la dormit ?! :D
Pai tu n-ai vazut ca acolo se dau lupte grele , ba cu Alexandrion ba cu Heineken ........... :D
PESCUITUL INSEAMNA ARTA

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 27 Feb 2007 21:43

:lol: :lol: :lol: Glumeam....maine-mi vine shi mie ceva de la energofish....da' nici chiar asha...sa zac pe el...mai subtzirel, sa cad shi sa ma trezesc :D
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
radumatica
veteran
Mesaje: 632
Membru din: 26 Dec 2005 21:39

Mesaj de radumatica » 27 Feb 2007 22:10

krockodiluL scrie:fiecare firma are citeva produse de xxx,daca trakker e considerata ca firma cu cele mai bune corturi,jrc in schimb are cele mai apreciate paturi-aici vorbim de jrc cocoon xl si stealth.cel putin asta e parerea englezilor,care cred eu au cea mai mare experianta in carpfishing.
eu mi-am cumparat recent un pat jrc terry hearn stealth asta dupa ce m-am consultat cu un prieten din anglia-suporta 190 kg;daca ai mai mult de atit i-ti poti lua cocoon-ul care suporta 255 kg :lol: :lol: l
Fratilor, am impresia ca in iarna asta ati pus pe voi cateva Kilograme :lol: :lol: :lol:
Practica , pe balta se face!!!

Avatar utilizator
radumatica
veteran
Mesaje: 632
Membru din: 26 Dec 2005 21:39

Mesaj de radumatica » 27 Feb 2007 22:41

Eu personal,mi-am cumparat 2 paturi de la K-Karp,(si nevasta-mea este pescarita)si deocamdata,par foarte confortabile si accesibile sub aspectul pretului(390 RON/buc). :roll:
Practica , pe balta se face!!!

Avatar utilizator
raducu
senior member
Mesaje: 486
Membru din: 15 Ian 2007 23:08
Localitate: Cluj Napoca

Mesaj de raducu » 28 Feb 2007 18:50

radumatica scrie:Eu personal,mi-am cumparat 2 paturi de la K-Karp,(si nevasta-mea este pescarita)si deocamdata,par foarte confortabile si accesibile sub aspectul pretului(390 RON/buc). :roll:
Doar par confortabile ? Incearca si tu o noapte,doua.......... sau mai bine pune-o pe sotia ta sa doarma in ele si vezi cu ce fata se trezeste dimineata. Atunci vei fi sigur daca sunt confortabile sau nu si nu vei risca sa strici bunatate de partida de pescuit si sa incepi cu ghinion anul sportiv. :evil: :evil: :mrgreen:
PESCUITUL INSEAMNA ARTA

jenel
senior member
Mesaje: 437
Membru din: 21 Feb 2006 21:05
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de jenel » 28 Feb 2007 22:22

daca se apuca nevastamea de pescuit luam unu matrimonial :D

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 28 Feb 2007 22:50

jenel scrie:daca se apuca nevastamea de pescuit luam unu matrimonial :D

:lol: :lol: :lol: :lol: Buna tare asta!!!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
raducu
senior member
Mesaje: 486
Membru din: 15 Ian 2007 23:08
Localitate: Cluj Napoca

Mesaj de raducu » 01 Mar 2007 14:27

jenel scrie:daca se apuca nevastamea de pescuit luam unu matrimonial :D
Jenel , sa nu faci prostia asta. Nevasta pe balta inseamna belea la cap si la buzunar , inmulteste si tu pat ori 2,scaun ori2, scule ori2,etc.............sa nu mai vorbim ca luptele cu Alexandrion nu vor mai fi atat de placute.
PESCUITUL INSEAMNA ARTA

Scrie răspuns