Scule De Crap...

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Vizitator

Mesaj de Vizitator » 04 Iun 2004 17:45

Draga Gabi - raspunsul la intrebarea ta este categoric NU ! Dar vorbim aici despre cineva care are o masina puternica si cineva care are o masina normala ( nu neaparat Dacia ! ) . Esti convins ca cel cu masina puternica va stii intotdeauna sa o conduca si sa ajunga primul undeva ? Sculele creaza oportunitatea - dar nu iti prind singure pestele ! Sau Dumnezeu iti da - dar nu iti baga si in traista !!

Gica Chioru
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 25 Ian 2003 13:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Gica Chioru » 05 Iun 2004 13:42

L-am amintit pe Fane pe forum inca de la primele mele mesaje. Am tot respectul pentru acest mare pescar. Iliuta, sunt multi pescari care stau 4-5 zile pe saptamana pe balta. Fane are ceva special, are talent. L-am vazut pe o particolera cu o barca de peste, de abia a iesit din apa.

caaron
veteran
Mesaje: 813
Membru din: 20 Mai 2004 17:45

Mesaj de caaron » 05 Iun 2004 14:48

Avea peste probabil cat pt 10 pescari! E ca la femei, cica 7 femei pt un barbat: unii au cate 14 altii deloc!!:) :)

Scrie răspuns