Incepator

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 28 Aug 2008 11:45

Mai da asta mic ,xxx , "s-a timorat" rau de tot ! :D
Ce-o fii zis ...frate prea au sarit astia pe mine cu donatii... e suspecta treaba !!! :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 28 Aug 2008 13:38

bone corect .ai mei stiu ca am dat 3 milioane pe hi-s si treaba cu bonu am rezolvat-o rapid cu un vecin am facut rost de niste preturi pe care scria 300 lei si le-am lipit de lansete,iar acasa foarte surprins eu oops mami am uitat sa scot pretul sa uitat si nu a zis nimic :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Mesaj de marius.tim » 28 Aug 2008 14:09

remus_cta scrie:bone corect .ai mei stiu ca am dat 3 milioane pe hi-s si treaba cu bonu am rezolvat-o rapid cu un vecin am facut rost de niste preturi pe care scria 300 lei si le-am lipit de lansete,iar acasa foarte surprins eu oops mami am uitat sa scot pretul sa uitat si nu a zis nimic :lol: :lol: :lol:
Sint curios ce o sa faci ,cind te insori si te intreba nevasta cit au costat diferitele chestii, pe care noi le cumparam aproape zilnic?Sau cind faci up-grade la echipament.Am o caruta de prieteni ori lasa cumparaturile pe la alti prieteni, stii tu sa se mai invecheasca putin,sau sa se mai murdareasca putin.........Funny... :mrgreen: :mrgreen: Fii multumit ca maica-ta nu stie de xxx sa se uite putin in oferte..... :shoot: :shoot: :,- :,- :mrgreen:
Team Select Bait Romania

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 28 Aug 2008 14:18

marius mai am cel putin 10 ani pana ma insor,pana la 25-26 nici nu ma gandesc.maicamea ca maicamea da sa-l fi vazut pe taicamiu care s-a prins imediat ca da,doar sunt fisu :lol: :lol: :lol:

Bone
junior member
Mesaje: 61
Membru din: 15 Iul 2008 09:50
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Bone » 28 Aug 2008 22:23

Inteleg ca pescuitul cu femeia nu se prea pupa, decat daca iti inveti femeia de cruda sa mearga la peste si sa-i placa :)
Intr-adevar ... scoti mai greu camasa cand te ia la 3 pazeste nevasta ca dai o caruta de bani pe echipament , insa dupa stilul german, fiecare cu aia masii si cu salariul lui :mrgreen:
=========================
Pustiule revendica-ti donatiile ! Oamenii astia au suflet mare si vor sa te ajute. Daca vrei am si yo o lanseta pe care ti-o pot da, e vorba de un batz Daiwa mai vechi si o mulineta noname ... firu' ti-l pun de nou, Baracuda Multicolor.
Cauta-ma la 0766.57.92.67 , da-mi un sms si te sun eu.
Nu e mare lucru dar momentan nu mi-am facut arsenalul ... batul ala Daiwa e prima mea lanseta :) cu el am prins cel mai mare peste :mrgreen: novac la 2.3 kg :oops: :oops:

man.fishing
veteran
Mesaje: 603
Membru din: 01 Apr 2008 12:39
Localitate: Bucuresti

Mesaj de man.fishing » 29 Aug 2008 15:29

Buna ziua
Ma numesc xxx si vreau sa revendic toate premiile
Cu aceasta ocazie vreau sa va anunt ca tatal meu a deschis un nou magazin cu scule de pescuit. Adresa este pe strada unde stau......................


:P :P :P :P :P :P :P :P :P

am stat asa si m-am mai citit prin posturi si am impresia ca e un pusti care isi face diferiti useri si tot vrea sa fie "felicitat"..............

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 29 Aug 2008 16:39

man daca te referi la mine cred ca ma confunzi.eu am acelasi nume pe 3 situri diferite si atat.

man.fishing
veteran
Mesaje: 603
Membru din: 01 Apr 2008 12:39
Localitate: Bucuresti

Mesaj de man.fishing » 29 Aug 2008 16:42

No way Remus
ma gandeam la pustiu asta
Daca o fi pusti!? Toata lumea vrea sa ii faca cadouri dar el a postat doar o data si gata. Si mai e cineva care daca citesti antent prin topicuri tot intreaba
niste chestii care fie s-au mai vorbit fie intreaba ca sa faca posturi
Poate ma insel eu dar mie cam asa mi se pare
Dar nu conteaza. E free for all.



:D

Bone
junior member
Mesaje: 61
Membru din: 15 Iul 2008 09:50
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Bone » 29 Aug 2008 21:16

Un moderator nu poate vedea IP-ul fiecarui user ?

mihai florescu
senior member
Mesaje: 484
Membru din: 24 Mai 2004 19:48

Mesaj de mihai florescu » 30 Aug 2008 08:17

care user te intereseaza?

Scrie răspuns