Incepator

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 26 Aug 2008 12:54

cred ca pustiul este in vacanta de nu mai intra pe forum. oricum, astept sa ma sune sa-si ia cadoul de la mine...

Avatar utilizator
boosterman
veteran
Mesaje: 740
Membru din: 28 Iun 2006 22:02
Localitate: Suceava
Contact:

Mesaj de boosterman » 26 Aug 2008 14:11

La cate bunatati i se pregatesc pustiului parca vad ca-mi schimb nikname-ul in xxx 2 si spun ca sunt fratesu` :mrgreen: :P :lol: :mrgreen:
Nimeni nu moare virgin. Viata i-o trage fiecaruia cel putin o data.

Avatar utilizator
boosterman
veteran
Mesaje: 740
Membru din: 28 Iun 2006 22:02
Localitate: Suceava
Contact:

Re: .

Mesaj de boosterman » 26 Aug 2008 14:13

Cristian Surdu scrie:cred ca pustiul este in vacanta de nu mai intra pe forum. oricum, astept sa ma sune sa-si ia cadoul de la mine...
Laudabila initiativa ta Moshare :!: :!: De fapt nu esti la prima "abatere" de genul asta :!: :!:
Stima!
Nimeni nu moare virgin. Viata i-o trage fiecaruia cel putin o data.

andrei stanica
junior member
Mesaje: 38
Membru din: 26 Aug 2008 14:43
Contact:

Mesaj de andrei stanica » 27 Aug 2008 13:46

Citesc de ceva timp(o luna) forumurile si nu am avut curaj sa ma bag in seama pana acum. Dar, mi-au sclipit ochii cand am vazut acest topic......
Sunt de asemenea incepator si am fost 3 week-enduri la rand pe la diverse balti si nu am resusit vreo captura. Am mers numai dupa crap, dar se vede sa nu prea cunosc multe lucruri....
Ce vroiam sa spun, daca-si face cineva mila, si ma poate lua cu el si pe mine la Peris o data, as ramane profund recunoscator...vreau sa invat in primul rand cat mai multe si poate sa scot si eu un mustacios.
Sunt sigur ca se invata mai bine pe balta decat din forumuri.....

Multumesc anticipat din suflet.

Avatar utilizator
cezar oprea
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 28 Feb 2007 09:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cezar oprea » 27 Aug 2008 15:12

andrei82 scrie:Citesc de ceva timp(o luna) forumurile si nu am avut curaj sa ma bag in seama pana acum. Dar, mi-au sclipit ochii cand am vazut acest topic......
Sunt de asemenea incepator si am fost 3 week-enduri la rand pe la diverse balti si nu am resusit vreo captura. Am mers numai dupa crap, dar se vede sa nu prea cunosc multe lucruri....
Ce vroiam sa spun, daca-si face cineva mila, si ma poate lua cu el si pe mine la Peris o data, as ramane profund recunoscator...vreau sa invat in primul rand cat mai multe si poate sa scot si eu un mustacios.
Sunt sigur ca se invata mai bine pe balta decat din forumuri.....

Multumesc anticipat din suflet.
:lol: :lol: :lol: frate banuiesc ca nu vrei si scule ...ca daca ma inspir din nick -ul tau ai avea ceva anisori ,nu? baiatul era mic daca nu cumva a fost vrajeala ca vad ca nu mai apare...
"Lasati ciortanii sa vina la mine !"
www.holdemstars.ro

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 27 Aug 2008 15:32

Nu am nimic cu cei care cer ajutorul pt scule, mai ales cu pustii....care nu au posibilitatea sa-si ia 2,3 lansete. Ii ajut cu mare placere.
A mai fost un tip care se "plangea" ca nu are bani de scule...am vorbit cu el la telefon si din vorba in vorba mi-a zis ca este inginer de telecomunicatii la Vodafone....si ca are salariu 1500 euro. :mrgreen: :evil: dar nu-l lasa sufletul sa dea mai mult de 500 lei pe scule ca se cearta cu sotia :-? :mrgreen: :lol:





no comment......

andrei stanica
junior member
Mesaje: 38
Membru din: 26 Aug 2008 14:43
Contact:

Mesaj de andrei stanica » 27 Aug 2008 15:42

Am scris mai sus ce vreau...
Stiu ca la peris se merge pe recomandare si de aceea as vrea sa merg cu cineva care "cunoaste" ....si nu, nu vreau scule gratis "frate", vreau doar sa invat cat mai multe de la cineva cu experienta.....

Sper sa fie cineva care sa -si faca "mila" de mine.... :mrgreen:

Avatar utilizator
Andrei I.
senior member
Mesaje: 359
Membru din: 13 Oct 2006 08:22
Contact:

Mesaj de Andrei I. » 27 Aug 2008 15:48

andrei82 scrie:Am scris mai sus ce vreau...
Stiu ca la peris se merge pe recomandare si de aceea as vrea sa merg cu cineva care "cunoaste" ....si nu, nu vreau scule gratis "frate", vreau doar sa invat cat mai multe de la cineva cu experienta.....

Sper sa fie cineva care sa -si faca "mila" de mine.... :mrgreen:
Andrei de ce nu vii in vizita la OVER 10 la Peris..si vei avea ocazia sa vezi cu siguranta cateva echipe la lucru, treci pe la standul nostru si bem o bere.

Andrei I.
APCR - SENIOR CRAP

andrei stanica
junior member
Mesaje: 38
Membru din: 26 Aug 2008 14:43
Contact:

Mesaj de andrei stanica » 27 Aug 2008 16:01

Mersi mult Andrei,

Te-am mai intrebat pe un side de Podisor 2 si ai fost la fel de prompt(atunci ti-am dat PM).
Da-mi mai multe detalii (cand sa vin, si unde te gasesc) si o sa fac tot posibilul sa ajung....

Avatar utilizator
Andrei I.
senior member
Mesaje: 359
Membru din: 13 Oct 2006 08:22
Contact:

Mesaj de Andrei I. » 27 Aug 2008 16:12

andrei82 scrie:Mersi mult Andrei,

Te-am mai intrebat pe un side de Podisor 2 si ai fost la fel de prompt(atunci ti-am dat PM).
Da-mi mai multe detalii (cand sa vin, si unde te gasesc) si o sa fac tot posibilul sa ajung....
Over 10 Peris ... intre 25-28 Septembrie..ma gasesti..unde trag la sorti..undeva pe balta ;-)

Vezi rubrica competitii de de forum pentru mai multe detalii.
Din ce am vazut eu organizatorul Cristi Surdu (Mosharu) va organiza si un mic "simpozion" duminica la final de concurs pentru incepatorii pasionati...vezi detalii pe site-ul lui.

Andrei
APCR - SENIOR CRAP

Scrie răspuns