Rod Pod

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

TonyX
new member
Mesaje: 6
Membru din: 29 Mar 2006 13:51

Mesaj de TonyX » 12 Iun 2006 09:51

patriot scrie:@ CristiB
Eu mi-am confectionat singur un rod pod, utilizand teava de cupru pentru instalatiile de calorifer , teava rectangulara de 20 x 20, cateva suruburi si piese marunte. Este asezat pe un trepied cu picioare extensibile si are o singura articulatie ce ofera posibilitate de miscare pe orizontala si pe verticala.
Este demontabil pe subansamble, usor de transportat si foarte sigur in exploatare.
Daca vrei iti trimit fotografii, planul de executie, precum si detalii despre materiale si realizare.

patriot
Poti sa-l trimiti si la ciocani2mariam@yahoo.com
Merci mult

TonyX
new member
Mesaje: 6
Membru din: 29 Mar 2006 13:51

Mesaj de TonyX » 12 Iun 2006 09:56

Patriot, se poate sa-mi trimiti si mie planurile de constructie pe adresa ciocani2marian@yahoo.com
Merci mult

Avatar utilizator
apetrea adrian
senior member
Mesaje: 429
Membru din: 28 Mar 2006 07:29
Contact:

Mesaj de apetrea adrian » 12 Iun 2006 16:05

eu folosesc ultimate culture hi pod si este super.se aseamana f. mult cu sky pod de la sky numai ca la bani este pe undeva pe la 400 ron

Avatar utilizator
radumatica
veteran
Mesaje: 632
Membru din: 26 Dec 2005 21:39

Mesaj de radumatica » 12 Iun 2006 19:22

Adriane...poti sa postezi o poza cu rod-pod-ul?
M-ar interesa si pe mine la banii astia... :P
Practica , pe balta se face!!!

Avatar utilizator
XquiZZiT
senior member
Mesaje: 419
Membru din: 09 Mai 2005 10:31
Localitate: Brasov/Turku (Fin)
Contact:

Mesaj de XquiZZiT » 13 Iun 2006 08:51

Imagine

Asta e rod-pod-ul. Adrian, unde in Brasov l-ai gasit? S-au ti l-a adus cineva la comanda?
Alex Carlan
Fire-ntinse precum corzile de la chitara!!

Avatar utilizator
horiacrap
member
Mesaje: 281
Membru din: 20 Ian 2005 16:41
Localitate: Baia Mare / UK
Contact:

Mesaj de horiacrap » 13 Iun 2006 21:50

Adriane cum se comporta cu 4 vergi echipate cu BBTRLC pe el, nu-i tremura incheieturile ? Poti sa-mi spui ce distanta are intre posturi ?
Arata bine, dar nu prea vad sistemul de imbinare a suportilor fata spate, de bratul central, mi se pare cam fragil.
WWW.HORCARP.RO | FIR INTINS !!!

Scrie răspuns