Fox Horizon Pod

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
sergiu_q
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 06 Aug 2007 16:56
Localitate: bucuresti

Mesaj de sergiu_q » 23 Dec 2008 14:32

horizon e jucarie pe langa sky. eu am sky acum dar initial am vrut horizon si pot zice ca le-am studiat putin pe amandoua. sincer intre horizon si pelzer cred ca e mai bine sa mergi pe pelzer ca mi se pare mult mai stabil si mai trainic
uite unul ok la un pret bun (dupa reducere)

Imagine

Avatar utilizator
negru_co
junior member
Mesaje: 56
Membru din: 06 Iun 2006 13:35
Localitate: Deva

Mesaj de negru_co » 23 Dec 2008 14:53

@sergiu_q te referi la promotia celor de la senzor?.....la cat sunt de destept, pana ma hotarasc eu se termina si aia.... :lol: :lol:

Avatar utilizator
s_daniel
member
Mesaje: 151
Membru din: 11 Feb 2008 14:52
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de s_daniel » 23 Dec 2008 15:09

negru_co scrie:@sergiu_q te referi la promotia celor de la senzor?.....la cat sunt de destept, pana ma hotarasc eu se termina si aia.... :lol: :lol:

SE MAI POT FACE COMENZI LA PRETURILE ACTUALE REDUSE DOAR PANA MAINE 24 DECEMBRIE ORELE 15:00 . ORICE COMANDA PRIMITA IN ACEST INTERVAL VA FII LIVRATA LUNI 5 IANUARIE 2009.


COMENZILE SE POT FACE ONLINE WWW.SENZOR-TEAM.RO SAU PE EMAIL LA CONTACT@SENZOR-TEAM.RO

DE PE 24 DECEMBRIE PRETURILE REVIN LA NORMAL.


SARBATORI FERICITE!

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 23 Dec 2008 15:50

s_daniel scrie:
negru_co scrie:@sergiu_q te referi la promotia celor de la senzor?.....la cat sunt de destept, pana ma hotarasc eu se termina si aia.... :lol: :lol:

SE MAI POT FACE COMENZI LA PRETURILE ACTUALE REDUSE DOAR PANA MAINE 24 DECEMBRIE ORELE 15:00 . ORICE COMANDA PRIMITA IN ACEST INTERVAL VA FII LIVRATA LUNI 5 IANUARIE 2009.


COMENZILE SE POT FACE ONLINE WWW.SENZOR-TEAM.RO SAU PE EMAIL LA CONTACT@SENZOR-TEAM.RO

DE PE 24 DECEMBRIE PRETURILE REVIN LA NORMAL.


SARBATORI FERICITE!


kkt...deja senzoru' ie gol :evil: :mrgreen:
am fost pa' la ei sa-mi iau una alta si mag era gol...zicea Coco ca s-au vandut mai toate 8) :evil: :mrgreen: :lol:

Avatar utilizator
negru_co
junior member
Mesaje: 56
Membru din: 06 Iun 2006 13:35
Localitate: Deva

Mesaj de negru_co » 23 Dec 2008 16:21

mosharu' scrie: kkt...deja senzoru' ie gol :evil: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: mosharu' asta'i adevaratul spirit de sarbatori....kkt si iubire pe toate fronturile :lol: :lol:

Avatar utilizator
sergiu_q
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 06 Aug 2007 16:56
Localitate: bucuresti

Mesaj de sergiu_q » 23 Dec 2008 22:02

negru_co scrie:@sergiu_q te referi la promotia celor de la senzor?.....la cat sunt de destept, pana ma hotarasc eu se termina si aia.... :lol: :lol:
man..de la ei sau de la altii care il au la pretul ala. eu la ei l-am vazut si de asta am pus si poza de acolo

Avatar utilizator
negru_co
junior member
Mesaje: 56
Membru din: 06 Iun 2006 13:35
Localitate: Deva

Mesaj de negru_co » 31 Dec 2008 11:48

Va multumesc pentru postari la toti !!!

Scrie răspuns