Test lansete Sacel, martie 2009

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
adi.oprea
veteran
Mesaje: 868
Membru din: 15 Ian 2007 19:55
Localitate: Alba Iulia
Contact:

Mesaj de adi.oprea » 13 Feb 2009 12:26

florincj scrie:Urmeaza Adi ? Primii 10 mai buni pescuiesc pe gratis ? :lol: :lol:
Multumim !
Stai linistit ca Adi nu urmeaza. Am plecat de la ideea unei zi de casting si test de lansete, desfasurata intr-o zi deloc intamplatoare si cei prezenti v-or sesiza la momentul respectiv ca ceea ce am scris e perfect adevarat. Sunt cel mult 10 persoane care stiu despre ce vorbesc restul isi dau doar cu presupusu sau poate au fi ghicit prin frunze de ceapa si mai nu stiu ce bobi ce cereale !!!

Sa revin la subiectul topicului, va anunt ca ziua de 21 in care se desfasoara evenimentul de la incepere si pana la sfarsit este GRATUITA tuturor celor prezenti. Costurile si provenienta sumelor pentru achitare in vederea bunei desfasurari a evenimentului nu am motive sa le mentionez pentru simplul fapt ca dpmdv nu intereseaza pe nimeni.

Ma bucur ca ideea de la care am plecat a reusit sa stranga alaturi un numar asa mare de participanti si va pot spune doar ca SURPRIZELE NU VOR INCETA SA APARA !!!

TINETI APROAPE !!!! :D ;-)
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

florincj
senior member
Mesaje: 337
Membru din: 14 Feb 2008 14:08
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de florincj » 13 Feb 2009 15:04

Era o gluma Adi , nimic altceva si sper sa o fi luat ca atare . :-?
Vom fi acolo pe 21 !

kkruz
member
Mesaje: 117
Membru din: 06 Feb 2009 17:46

Mesaj de kkruz » 13 Feb 2009 16:07

salut!
daca imi ajung betele comandate pana atunci vin si eu, daca nu vin doar spectator :mrgreen:
Ultimate Bionic 3,9m 3.5lb + Okuma PL

Avatar utilizator
lucim23
member
Mesaje: 278
Membru din: 16 Apr 2008 16:25
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de lucim23 » 13 Feb 2009 20:38

ma bag si eu daca mai sunt locuri si normal daca ma baga si pe mine in duba attila_cj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bete: ron thompson pit bull, 3,60m, 3,5lbs cu mulinete okuma powerliner 860 pe ele..........
Dam o ........."Bila" ?

adi.oprea
veteran
Mesaje: 868
Membru din: 15 Ian 2007 19:55
Localitate: Alba Iulia
Contact:

Mesaj de adi.oprea » 14 Feb 2009 10:34

florincj scrie:Era o gluma Adi , nimic altceva si sper sa o fi luat ca atare . :-?
Vom fi acolo pe 21 !
Puteti ramane la pescuit in conditiile mentionate de Ghiti.
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

adi.oprea
veteran
Mesaje: 868
Membru din: 15 Ian 2007 19:55
Localitate: Alba Iulia
Contact:

Mesaj de adi.oprea » 22 Feb 2009 23:13

Cei interesati si de pescuit sunt asteptati incepand din data de 20.03.2009.
De absolut toate problemele de organizare si modul de desfasurare a evenimentului se vor ocupa si in acelasi timp va pot edifica :
Ghiti Ghiusan 0722355514
Lucian Stan 0723698989
Adi Oprea 0726759113

Am rugamintea sa nu mai trimiteti PM si incercati sa luati legatura telefonic cu unul din organizatori pentru relatii suplimentare.
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

Avatar utilizator
tudor_crap
junior member
Mesaje: 70
Membru din: 26 Mai 2008 12:31
Localitate: Cluj-N. & pe balta la...
Contact:

Mesaj de tudor_crap » 09 Mar 2009 01:13

ca sa fie mai interesant 8) o sa vin cu un bat telescopic la concurs de 3,8 m lineea effe luat de la arrow acum 5-6 ani cu 800 de mi:)) :oops: (sper sa nu ma fac de ras , ci sa surprind cat se poate da cu un bat naspa ...pe moka) :-?
+poate mai aduc si chub-ul :o
As mentiona sa aruncam pe pamant ...la lanseurile oficiale :roll: :!: :idea: si sa fie 3 aruncari/ pescar (oficiale) din care cea mai buna se noteaza ....Asta pe langa testul de lansete
field tester DudiBait
ImagineImagine

Avatar utilizator
Luci_Stan
member
Mesaje: 205
Membru din: 03 Ian 2009 17:15
Localitate: Alba-Iulia

Mesaj de Luci_Stan » 09 Mar 2009 17:27

tudor_crap scrie:ca sa fie mai interesant 8) o sa vin cu un bat telescopic la concurs de 3,8 m lineea effe luat de la arrow acum 5-6 ani cu 800 de mi:)) :oops: (sper sa nu ma fac de ras , ci sa surprind cat se poate da cu un bat naspa ...pe moka) :-?
+poate mai aduc si chub-ul :o
As mentiona sa aruncam pe pamant ...la lanseurile oficiale :roll: :!: :idea: si sa fie 3 aruncari/ pescar (oficiale) din care cea mai buna se noteaza ....Asta pe langa testul de lansete
Tudor daca te uitai un pic mai atent vede-ai ca n-o sa fie nici un concurs de casting la sacel :!: doar un simplu test de lansete, dar daca va hotarati voi acolo s-o puneti de un pariu sunteti invitatii nostri :D
Ne auzim pe balta ;-)

Avatar utilizator
laurkro
senior member
Mesaje: 403
Membru din: 25 Aug 2007 23:04
Localitate: medias
Contact:

Mesaj de laurkro » 09 Mar 2009 22:24

Cred ca vin si eu, daca ma ia Florin Negrea!

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Mesaj de florioro » 09 Mar 2009 22:53

laurkro scrie:Cred ca vin si eu, daca ma ia Florin Negrea!
Te iau Laure, dar poate facem si un pescuit de vineri. ;-)

Nu am reusit sa scap de Ghiti, sa nu facem si o pescuiala inainte de teste. :mrgreen: :mrgreen:
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

Scrie răspuns