Test lansete Sacel, martie 2009

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
adi.oprea
veteran
Mesaje: 868
Membru din: 15 Ian 2007 19:55
Localitate: Alba Iulia
Contact:

Test lansete Sacel, martie 2009

Mesaj de adi.oprea » 27 Dec 2008 19:28

In ianuarie incercam sa scoatem pe balta cateva modele de la diferiti producatori (inclusiv V2 si speed master), daca ai timp si vrei sa participi da un telefon sau treci pe la mine ;-)
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

florin81
new member
Mesaje: 29
Membru din: 28 Mar 2008 20:02

Mesaj de florin81 » 03 Ian 2009 09:36

Adi, poti da niste detalii, as vrea sa vin si eu?

adi.oprea
veteran
Mesaje: 868
Membru din: 15 Ian 2007 19:55
Localitate: Alba Iulia
Contact:

Mesaj de adi.oprea » 03 Ian 2009 10:02

Salut Florin,
evenimentul tind sa-l aman pentru luna martie cand avem dezghetate si lacurile. O sa-l programam in weekend cand poate avea mai multa lume timp liber si v-om putea petrece mai mult timp pe balta, temperaturile fiind sper, mai ridicate.
V-om avea vin cald, preparat la ceaun dupa o reteta proprie si servit cu polonicul in cani de lut ;-) :D .
Dpmdv cred ca merita sa asteptam pentru a nu grabi desfasurarea evenimentului, atunci cred ca putem testa un brat bun de lansete si daca reusim aducem si un profesionist sa ne arate cum se manuieste corect o lanseta de casting. Cred ca mai bine de atat nici nu putem. Sper sa ne reuseasca toate si daca reusim asta ca prim eveniment, inseamna ca "semne bune anul are" :lol:
Propun 21.03.2009 zi pentru adunare.
Astept inscrierea celor ce v-or fi prezenti si rog un moderator sa mute in topic nou aceste postari.
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

claudiu77
member
Mesaje: 209
Membru din: 11 Feb 2008 21:16
Localitate: sibiu

Mesaj de claudiu77 » 07 Ian 2009 18:48

adi.oprea scrie:Salut Florin,
evenimentul tind sa-l aman pentru luna martie cand avem dezghetate si lacurile. O sa-l programam in weekend cand poate avea mai multa lume timp liber si v-om putea petrece mai mult timp pe balta, temperaturile fiind sper, mai ridicate.
V-om avea vin cald, preparat la ceaun dupa o reteta proprie si servit cu polonicul in cani de lut ;-) :D .
Dpmdv cred ca merita sa asteptam pentru a nu grabi desfasurarea evenimentului, atunci cred ca putem testa un brat bun de lansete si daca reusim aducem si un profesionist sa ne arate cum se manuieste corect o lanseta de casting. Cred ca mai bine de atat nici nu putem. Sper sa ne reuseasca toate si daca reusim asta ca prim eveniment, inseamna ca "semne bune anul are" :lol:
Propun 21.03.2009 zi pentru adunare.
Astept inscrierea celor ce v-or fi prezenti si rog un moderator sa mute in topic nou aceste postari.
pe ce lac vrei sa organizezi?
CS Ovidius

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 07 Ian 2009 19:28

Sacel

claudiu77
member
Mesaje: 209
Membru din: 11 Feb 2008 21:16
Localitate: sibiu

Mesaj de claudiu77 » 07 Ian 2009 19:29

ok ne vd acolo :D
CS Ovidius

adi.oprea
veteran
Mesaje: 868
Membru din: 15 Ian 2007 19:55
Localitate: Alba Iulia
Contact:

Mesaj de adi.oprea » 08 Ian 2009 16:12

Claudiu daca ne ajuta vremea ramane pe 21 martie la Sacel, vreau sa fie lacul dezghetat ;-)

Oricum anul trecut in aceeasi data, acelas loc, unii aveau o saptamana de pescuit deja si erau intoxicati de conserve sleite :lol:
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

Avatar utilizator
Luci_Stan
member
Mesaje: 205
Membru din: 03 Ian 2009 17:15
Localitate: Alba-Iulia

Mesaj de Luci_Stan » 08 Ian 2009 22:05

@ adi oprea
stai linistit ca nu le-am mancat sleite. :D
le incalzeam ;-)
am uitat ca tu pe balta servesti numai caviar :D :!:

Avatar utilizator
dan-h
senior member
Mesaje: 324
Membru din: 20 Oct 2006 19:57
Localitate: Hunedoara

Mesaj de dan-h » 08 Ian 2009 23:08

Vin si eu ............si-asa i-am promis la ghitighiusan ca am sa vin sa va fac o vizita , dar acum e inca prea frig . Aduc si un vin sau o tuica buna daca e nevoie .
Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

Avatar utilizator
cipica
member
Mesaje: 251
Membru din: 21 Aug 2004 09:32
Localitate: bucuresti

deplasare in Ardeal

Mesaj de cipica » 08 Ian 2009 23:21

Adi, Ghiti, vin si eu !!!!!!!!!!! Imi place in deplasare in Ardeal! Care e data exacta pana la urma?

Scrie răspuns