Fox Warrior VS Prologic Tournament VS KKarp Eternity

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Neamtul
maniac
Mesaje: 1052
Membru din: 08 Feb 2009 18:56
Localitate: Timis

Mesaj de Neamtul » 24 Feb 2009 21:33

marian_popescu23 scrie:sa le stapanesti sanatos
dar nu iti impartasesc parerea despre shimano
Nobody's perfect. :lol: :lol:
Pescuitul este o arta...dar si un hobby foarte scump.

Avatar utilizator
Gabi Milea
member
Mesaje: 151
Membru din: 28 Oct 2008 22:13

Mesaj de Gabi Milea » 26 Feb 2009 16:14

Perfectiunea o cautam...dar nu o sa o atingem niciodata.... :idea:

Avatar utilizator
voicua
veteran
Mesaje: 568
Membru din: 02 Mar 2006 15:20
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de voicua » 26 Feb 2009 19:35

Sa le folosesti sanatos..!!!Dar totusi...te-ai grabit putin comparandu-le cu Speed Master!!!
,,...4.la toate Speed-urile pe care le-am vazut,inelele de pe al 2-lea tronson nu erau in linie..."
" Foarte interesant.Cum ai dedus acest lucru?Poate nu te-ai uitat cu atentie...Respecte.
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu...

Neamtul
maniac
Mesaje: 1052
Membru din: 08 Feb 2009 18:56
Localitate: Timis

Mesaj de Neamtul » 26 Feb 2009 22:03

Iti multumesc ptr. urari. :-)
referitor la SpeedMaster,e exact asa cum am spus.Am avut banii in buzunar si am mers sa ma uit dupa lansete.Aveau la acel magazin 3 buc si toate aveau acelasi defect.Pe tronsonul nr. 2,doua,trei inele erau prost pozitionate,nu erau in linie.Diferenta era destul de mare,era vizibil,nu trebuia sa te uiti atent.Daca n-ar fi avut acest defect cred ca mi-as fi luat Speed,dar cand vezi ca un bat costa 580 lei si are defecte de fabricatie,itit cam trece cheful de cumparaturi.Se uitau si baietii din magazin putin uimiti dar asa o fost,nu erau bine montate.M-am uitat si la BeastMaster si nu avea aceasta problema,doar Speed-urile.Pacat.

Acum strang bani ptr. senzori,swingere,husa,fir,picheti si alte nimicuri. :mrgreen:
Pescuitul este o arta...dar si un hobby foarte scump.

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 26 Feb 2009 23:11

Neamtul scrie: Acum strang bani ptr. senzori,swingere,husa,fir,picheti si alte nimicuri. :mrgreen:
PAZEA !!! :shock: :shock: :shock:
S-o luam ca pe o amenintare,sau la astea esti hotarat deja? :D :D :D

Neamtul
maniac
Mesaje: 1052
Membru din: 08 Feb 2009 18:56
Localitate: Timis

Mesaj de Neamtul » 27 Feb 2009 01:02

ghitighiusan scrie:
Neamtul scrie: Acum strang bani ptr. senzori,swingere,husa,fir,picheti si alte nimicuri. :mrgreen:
PAZEA !!! :shock: :shock: :shock:
S-o luam ca pe o amenintare,sau la astea esti hotarat deja? :D :D :D
Sunt hotarat sa cumpar senzori ieftini si swingere/hangere de max. 15lei buc
nu se justifica mai mult.Sunt sigur sa faca fata unui pescuit recreativ/sportiv normal.Daca mai intra bani in cont poate ca vor creste si pretentile dar pe moment trebuie sa ma incadrez la 50e senzori+swingere. :mrgreen:
Cred ca o sa caut in sectiunea vanzari sau donatii,poate are careva niste piese de care nu se mai foloseste. :roll: :mrgreen: ...gata ca suntem offtopic de mult. :lol:
Pescuitul este o arta...dar si un hobby foarte scump.

Avatar utilizator
Tilea Gabriel
Moderator
Mesaje: 1726
Membru din: 26 Ian 2005 12:43
Localitate: Dumbravita , Timis
Contact:

Mesaj de Tilea Gabriel » 27 Feb 2009 09:01

Ai probat Fox-urile ?
Powered by two rods

Neamtul
maniac
Mesaje: 1052
Membru din: 08 Feb 2009 18:56
Localitate: Timis

Mesaj de Neamtul » 27 Feb 2009 14:00

Nu,n-am apucat.Am fost la Timisoara pana acum si la noi ploua si n-am chef sa merg la Mures sa-mi umplu masina de noroi.
Pescuitul este o arta...dar si un hobby foarte scump.

Scrie răspuns