cort

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

nita gigi
member
Mesaje: 206
Membru din: 27 Dec 2008 08:14

Mesaj de nita gigi » 03 Mar 2009 08:23

Un cort super bun cred ca este DOUBLE xxx EXTREME MK2 :lol:

Avatar utilizator
soare33
member
Mesaje: 242
Membru din: 22 Noi 2007 11:49
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de soare33 » 03 Mar 2009 11:54

Eu unul tot double xxx mk 2 de la nash ti las recomanda dar este umpic cam mult peste bugetul alocat de catre tine, dar vorba aia dai un ban si stai in fata sau dai un ban si ramaii fara el :D :D :D Numai Bine

Avatar utilizator
Golden_Sun
junior member
Mesaje: 35
Membru din: 09 Noi 2008 15:11
Localitate: Arad

Mesaj de Golden_Sun » 03 Mar 2009 18:13

se pare ca mai trebuie sa maresc bugetul !nu-i bai doar sa gasesc un cort de calitate!

ps :chub cyfish+ foloseste cineva?

Avatar utilizator
raducu
senior member
Mesaje: 486
Membru din: 15 Ian 2007 23:08
Localitate: Cluj Napoca

Re: .

Mesaj de raducu » 03 Mar 2009 19:01

mosharu' scrie:
raducu scrie:@ mosharu , ce pret are un asemenea cort, ca eu n-am gasit ?
Raducu, Sorin Podaru de la Aquamania este singurul care il aduce. Vezi aici: www.aquamania.ro
Este pe la 2600 lei

uite si pagina lor http://www.campmoroutdoor.co.za/photoga ... lbum_id=16
Multumesc pentru informatii. Nu e deosebit de scump cortul si cred ca e super bun. Totusi la dimensiunile astea e indicat sa fie folosit la partide lungi ..........cred ca dureaza ceva montatul. :roll:
PESCUITUL INSEAMNA ARTA

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: .

Mesaj de mosharu » 03 Mar 2009 19:17

raducu scrie:
mosharu' scrie:
raducu scrie:@ mosharu , ce pret are un asemenea cort, ca eu n-am gasit ?
Raducu, Sorin Podaru de la Aquamania este singurul care il aduce. Vezi aici: www.aquamania.ro
Este pe la 2600 lei

uite si pagina lor http://www.campmoroutdoor.co.za/photoga ... lbum_id=16
Multumesc pentru informatii. Nu e deosebit de scump cortul si cred ca e super bun. Totusi la dimensiunile astea e indicat sa fie folosit la partide lungi ..........cred ca dureaza ceva montatul. :roll:
@Raducu
in 2 se monteaza in max. 5 minute ( se monteaza ceva gen halau )
Intradevar nu este pt partide scurte...decat daca esti masochist :lol: :mrgreen: sau ai 2-3 "runneri" dupa tine sa ti-l monteze:mrgreen:
Are garantie data de producator de 8 ani :shock: folosire zilnica :shock: :shock: ( articol in ALP )

Pestisorul
new member
Mesaje: 20
Membru din: 03 Feb 2009 13:03
Localitate: Pitesti

Mesaj de Pestisorul » 03 Mar 2009 22:40

vladut mateianu scrie:De saptamana viitore vor fi disponibile pe www.totalfishing.ro toate tipurile de corturi Senzor Design : Navigator 1, Navigator 2 (690 lei !!!), Navigator XL si Comandor....... Deci, putina rabdare ! ;-)
Reclama reclama si iar reclama.....da-o draq de treaba...voi aveti voie ca aveti 3 perechi de ko..e, altii nu. Voi ca e site-ul vostru...aia ca sunt concurentza voastra...hai ca pute si-nca de la distantza. Am scris mai detaliat la rubrica diverse la carp shop

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 03 Mar 2009 23:05

Pestisorule eu zic c-ar trebui sa te opreshti ! Gaseste-ti o ocupatzie nene !! :lol:
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
Golden_Sun
junior member
Mesaje: 35
Membru din: 09 Noi 2008 15:11
Localitate: Arad

Mesaj de Golden_Sun » 03 Mar 2009 23:16

@pestisorul

din cate stiu Vladut plateste pentru a putea promova produsele Senzor pe forum ,deci nu inteleg reactia ta! :roll:
Din pct meu de vedere cu cat prezinta la produse mai multe detalii,poze,etc ,cu atat e mai bine pentru noi pescarii,putem face o alegere mai buna.Nu te obliga nimeni sa cumperi produsele lor poti judeca si singur.

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 03 Mar 2009 23:44

Stati linistiti," Pestisorul" este nickul unui propietar de mag de pescuit si nu se poate abtine.... :oops:

PS Ptr cine nu stie, www.totalfishing.ro este magazinul on-line al propietarului acestui site, deci este nesimtire sa consideri reclama trimiterea cattre el... :oops: :evil:

Avatar utilizator
Gabi Milea
member
Mesaje: 151
Membru din: 28 Oct 2008 22:13

Mesaj de Gabi Milea » 04 Mar 2009 07:52

vladut mateianu scrie:Stati linistiti," Pestisorul" este nickul unui propietar de mag de pescuit si nu se poate abtine.... :oops:

PS Ptr cine nu stie, www.totalfishing.ro este magazinul on-line al propietarului acestui site, deci este nesimtire sa consideri reclama trimiterea cattre el... :oops: :evil:
Sigur este asa? Oare ce vinde viermusi , rame :?: Poate nu are cu ce sa-si faca reclama... la rame :lol:

Scrie răspuns