4 rateuri

Tehnica, tactica, strategii, tot ce tine de abordarea, strategia si desfasurarea unei partide de crap

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde boris21 » 23 Noi 2010 08:11

asta o sa te ajute sigur http://dexonline.ro/
il prinzi dar scapa
boris21
member

Mesajde maiden » 23 Noi 2010 14:35

:-): Aoleo mama !
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI
maiden
Moderator

Mesajde BATRINU » 29 Dec 2010 08:08

Mai da asprii mai sunteti :lol: ,ati uitat momentele de inceput cind vecinii prindeau in draci si daca tu aveai vreo trasatura il scapai de vorbeai vreo luna de monstrul :mrgreen: care ti-a rupt singura montura viabila.Intrebarea ta are mai multe raspunsuri posibile asa ca o sa le iau la rind:poate te precipiti la mal,il fortezi findca nu mai ai rabdare si ratezi,monturile pot fi gresite si nu in ultimul rind cirligele folosite pot avea un rol determinant in rateu.Vrei niste raspunsuri pertinente fa o POZA a monturii folosite si atunci vom discuta mai multe.Pina una alta SARBATORI FERICITE si .....................Batrinu
BATRINU
new member

Mesajde 2door » 29 Dec 2010 16:34

nu inteleg atitudinea unora de aci...tre sa ai neaparat studii superioare ca sa practici pescuitul?
sunteti rai,pe bune.
2door
veteran

Mesajde Madalin Dirla » 02 Ian 2011 18:31

2door scrie:nu inteleg atitudinea unora de aci...tre sa ai neaparat studii superioare ca sa practici pescuitul?
sunteti rai,pe bune.

uni au uitat de unde au plecat ;-) ............nu va deranjati sa-mi raspundeti profesorilor.
Madalin Dirla
senior member

Mesajde clinci » 03 Ian 2011 08:56

Madalin007 scrie:
2door scrie:nu inteleg atitudinea unora de aci...tre sa ai neaparat studii superioare ca sa practici pescuitul?
sunteti rai,pe bune.

uni au uitat de unde au plecat ;-) ............nu va deranjati sa-mi raspundeti profesorilor.

OK Madaline ... am sa ma abtin sa-ti raspund. :D :D
clinci
junior member

Mesajde Madalin Dirla » 03 Ian 2011 14:43

clinci scrie:
Madalin007 scrie:
sunteti rai,pe bune.

OK Madaline ... am sa ma abtin sa-ti raspund. :D :D

Foarte bine faci :lol:
Madalin Dirla
senior member

Anterior

Înapoi la Tehnica, tactica, abordare