Partida 48 ore pe hobaia 30-02 luna aceasta

Tehnica, tactica, strategii, tot ce tine de abordarea, strategia si desfasurarea unei partide de crap

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde marius.badea » 30 Sep 2011 08:09

va rog sa-mi spuneti pe ce balta ar f mai bine sa pescuiesc si prin ce loc al balti la ce distanta si ce momeala si anda sa folosesc
Ultima oară modificat de marius.badea pe 02 Oct 2011 20:11, modificat de 3 ori în total.
Pescuit Adevarat
marius.badea
junior member

Mesajde ProoFf » 30 Sep 2011 12:42

30-32 ? ...
Sa imi zici ce prinzi in 32 septembrie
ProoFf
junior member

Mesajde marius.badea » 02 Oct 2011 14:54

pai am peins un sigur crap de 1 kg
la 12 lansete 3 posturi plantat cu nvomodel si la bolies si la pellete si la porumb toate variantele de arome si nada nimic.. pe balta mare si era plina si nimenu nu prindea nimic nustiu ce sa intamplat cu aceste balti ca de 2 ani nu mare se prinde peste si lumea sa duce pt nimic si taxa foarte amre pentru randamentul dat ca balta de concurs posturile sunt cu boschieti de 2 metri apa este scazuta sa mai zce cineva altceva daca a fost la peste anu asta pe hobaia 4 parttite pe anu acesta nici odata nu am prins decat un krap
Pescuit Adevarat
marius.badea
junior member

Mesajde ANTON ADRIAN » 04 Noi 2011 01:11

deci pe 32 septembrie nu vrea crapul sa manance ......

cred ca asta e ideea :mrgreen:
ANTON ADRIAN
member

Mesajde livulik » 04 Noi 2011 06:58

pai am peins un sigur crap de 1 kg
la 12 lansete 3 posturi plantat cu nvomodel si la bolies si la pellete si la porumb toate variantele de arome si nada nimic.. pe balta mare si era plina si nimenu nu prindea nimic nustiu ce sa intamplat cu aceste balti ca de 2 ani nu mare se prinde peste si lumea sa duce pt nimic si taxa foarte amre pentru randamentul dat ca balta de concurs posturile sunt cu boschieti de 2 metri apa este scazuta sa mai zce cineva altceva daca a fost la peste anu asta pe hobaia 4 parttite pe anu acesta nici odata nu am prins decat un krap

cu stilul asta de scris :oops: :oops: :oops: nu cred sa vina vreun crap prea curand!
serios, ori tu iti bati joc de noi...ori viata si-a batut joc de tine!
Orice problema rezolvata genereaza (cel putin) o problema nerezolvata!!!
livulik
junior member

Înapoi la Tehnica, tactica, abordare