strategie de nadire

Tehnica, tactica, strategii, tot ce tine de abordarea, strategia si desfasurarea unei partide de crap

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 21 Iul 2005 16:32

Draga Laszlo - nu am zis ca tactica este falimentara - pesemne ca da rezultate pe 50 % din balti . Este un instrument de lupta in concurs . Eu am spus numai ca la Hobaia nu a tinut - si a facut mult rau atit mie cit si celor de pe stand . Daca imi facea bine mie si rau lor - era perfect ! ( eu asta am sperat ) . Din nefericire i-am taiat pe Grasutul si Marcel !

Moose_master
member
Mesaje: 273
Membru din: 26 Mai 2005 21:12
Localitate: Montreal, Canada

?

Mesaj de Moose_master » 22 Iul 2005 07:12

Val,

Io-s mai "neantelegator" si nu pricep cum anume s-a intamplat ?
Deci tu ai nadit baban pe zona de trecere. OK pana aici. Ai sperat ca planul tau sa functioneze, dar din pacate a esuat. Cu toate astea i-ai taiat si pe alti doi colegi de la portie.
Deci, la tine n-a mancat , dar nici la vecini... atunci cum de ai ajuns la concluzia ca TU prin nadire masiva i-ai facut pe colegi ???
As fi inteles daca manca la tine... era beton.... dar nici la tine si nici la ei... si poc concluzia ca tu ai fost cel cu pricina.....

Zau ca nu inteleg,

Moose
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA

Scrie răspuns