ULTIMUL ARTICOL

Tehnica, tactica, strategii, tot ce tine de abordarea, strategia si desfasurarea unei partide de crap

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Vlasin Florin
maniac
Mesaje: 1131
Membru din: 10 Mai 2005 14:29
Localitate: TIMISOARA

Mesaj de Vlasin Florin » 10 Noi 2005 00:37

:D cu teoria e ok,dar practica ne omoara.crapi sa fie in lacuri,ca mai vedem noi cu ce ii prindem :D
la crap forever :D

caaron
veteran
Mesaje: 813
Membru din: 20 Mai 2004 17:45

Mesaj de caaron » 11 Noi 2005 00:39

Cata bh am pescuit 2 sezoane pe o balta care are somn la greu. In 90 % din cazuri am folosit boiliesuri care aveau in comp in jur de 15 % faina de peste. Nu am prins niciodata vreun somn la boilies! Cu toate ca pescari cu state de plata destul de vechi pe balta asta garantau ca daca bagi faina de peste in mix nu te mai lasa somnul in pace. Cred ca tine si de noroc..sau de ghinion! :D

carpriver
senior member
Mesaje: 484
Membru din: 22 Apr 2005 11:16
Contact:

Mesaj de carpriver » 19 Noi 2005 09:10

Totul este relativ...a spus cineva care a stiut ce spune...fiecare are dreptatea lui aici..si CEZAR...si patabum...si cum spune ILIUTA....o viata de om nu este de ajuns pentru a aprofunda aceste notiuni mai ales ca tot ce elaborezi trebuie testat temeinic pentru a trage o concluzie pertinenta...eu folosesc si cunostintele nevestei in ceea ce priveste aluaturi...ce leaga ..ce dezleaga...ca se pricepe bine de tot...si tot nu stapanesc cateva probleme...asta este.... :lol:

Scrie răspuns