sugesti,sfaturii,

Tehnica, tactica, strategii, tot ce tine de abordarea, strategia si desfasurarea unei partide de crap

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

mikecarp
veteran
Mesaje: 586
Membru din: 07 Oct 2006 19:37

Mesaj de mikecarp » 10 Noi 2006 13:02

Solar este o firma care nu-si permite sa vanda porcarii.Stiu ca nu specifica tot ce contine mixul si cu siguranta nu iti dau cantitatile din mix,dar daca ei spun ca Red Hering este plin de RR poti sa-i crezi,ptr ca nu vorbesc prostii.
Inca o data Solar este o firma care se respecta si care este respectata tocmai ptr ca produsele lor sunt de cea mai buna calitate.
De ce crezi ca sunt si printre cele mai scumpe produse?
Ei isi respecta clientii lucru cu care noi nu prea suntem invatati.
Carpfishing... A way of life!

Avatar utilizator
Tankard
member
Mesaje: 209
Membru din: 25 Mai 2004 16:05
Localitate: Kosovo

Mesaj de Tankard » 10 Noi 2006 13:25

@Limax
Cum dreaq nu era bine amestecat mixul?! Poate ai luat vreo facatura...

Avatar utilizator
Pop Florin
veteran
Mesaje: 541
Membru din: 01 Aug 2005 20:21
Localitate: Satu Mare

Mesaj de Pop Florin » 11 Noi 2006 14:31

Tankard scrie:@Limax
Cum dreaq nu era bine amestecat mixul?! Poate ai luat vreo facatura...
Te asigur eu ca nu era "facatura" , era un mix de anul trecut , a stat putin mai mult prin ceva depozit .... asa ca !
Red heringul de la Solar contine SI rr !

Pt. informatia multorta care nu stiu , Solarul este o firma care se respecta si de aceea in fiecare an isi schimba culoarea ambalajelor(galetilor) , ca sa nu existe discutii , anul acesta ambalajul a fost de culoare VERDE , anul trecut de culoare ALBA ... etc

Ca sa nu fiti pacaliti de diferiti comercianti cand aflu culoarea ambalajului pt. 2007 o voi anunta !

Fir intins tuturor !

Scrie răspuns