fortarea lansetelor....

Tehnica, tactica, strategii, tot ce tine de abordarea, strategia si desfasurarea unei partide de crap

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde sorinacio_1 » 30 Mar 2010 13:55

is custom.... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
I'm a WINNER...!!!!!!!!!!:D:... :bere:....:bere:s'am sa beu si chefuiesc.....
sorinacio_1
member

Mesajde Claw » 30 Mar 2010 19:56

da de ce vrei sa prinzi leadcore0ul cu agrafa ??
Claw
member

Mesajde radumatica » 31 Mar 2010 06:43

octopussy78 scrie:
sorinacio_1 scrie:daca iti este frica sa te lasi pe lanseta ca se rupe... renunta la acest sport... lasa-te fara nici o jena... daca e sa crape... atunci vei vedea si vei sti pana unde pot... asa ca nu te mai gandi... eu dau cu niste bete despre care unii cand le-au vazut au spus ca-s chiftele de 2 bani... iar cand am pus 150 gr. si m-am lasat pe ele... si-au facut cruce si au spus.. ce-s frate astea?... asa ca baga mare.... io am o vorba .."daca e sa crape inseamna ca nu-s demne de balta"....daca se rupe.... iau alta sau altceva.....

Probabil ca asa gandesc multi in privinta lansetelor din categoria de pret ieftina! ;-)
Cei care isi permit sa-si cumpere lansete de top si cu pret pe masura,ti-o spun eu ca au rezerve in a-si supra incarca lansetele,si in general nici nu este cazul,acestea prezentand caracteristici tehnice mult superioare fata de lansetele din gama de pret ieftina spre medie! :lol:
Practica , pe balta se face!!!
radumatica
veteran

Mesajde octopussy78 » 31 Mar 2010 20:13

sorinacio_1 scrie:is custom.... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
CHIAR NU VREI SA NE SPUI SI NOUA CUM SE NUMESC?
octopussy78
member

Anterior

Înapoi la Tehnica, tactica, abordare