Lapte de porumb, retete?

Tehnica, tactica, strategii, tot ce tine de abordarea, strategia si desfasurarea unei partide de crap

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

radu ratusca
new member
Mesaje: 21
Membru din: 09 Feb 2008 22:27

Mesaj de radu ratusca » 31 Dec 2008 14:13

@Tepes
ai mai aflat ceva de reteta de lapte de porumb ca cu varianta lui mosharu...Nu functioneaza deloc.

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 02 Ian 2009 19:43

radu ratusca scrie:@Tepes
ai mai aflat ceva de reteta de lapte de porumb ca cu varianta lui mosharu...Nu functioneaza deloc.
zi zau cu limba'n'tre dinti :lol: :lol: :lol: 8)

bug
member
Mesaje: 110
Membru din: 16 Noi 2008 19:58
Localitate: arad

Re: Lapte de porumb, retete?

Mesaj de bug » 02 Ian 2009 21:20

[quote="nch"]Dasta.....se baga cinevaincolo de faptul ca majoritatea pescarilor folosesc "lapte de porumb" care nici macar nu contine de departe ceva de genul la o reteta?

vrei sa prinzi ciortanica,ia-ti lapte(sirop),vrei sa ai capturi, ocupa-te de lucruri serioase.sa sti ca si nutrabaits e interesata de reteta asta romaneasca! exact cum NASA a fost interesata de portbagajul de la dacie ca de ce, dupa ce l-ai inchis, mai ramine spatiu pt doua degete.scuza-ma ...de cind majoritatea pesc folosesc lapte de porumb?eu cred ca in lumea pescuitului ar trebui introd cenzura,dar numai pe partea psihologica pt a putea inlatura mesajele"secrete" ale producatorilor.indoctrinarea pescarilor a luat amploare mare la noi in tara si nu numai.intimplarea a facut sa fiu prieten cu doi dintre pescarii super mediatizati di tara si sa-mi recunoasca ca dupa ce au ajuns unde au ajuns si cum au ajuns!acum nu mai conteaza ce fac ca tot e ok.totul e......bani.

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 02 Ian 2009 22:18

bugule' nu stiu unde vrei sa ajungi cu toate postarile tale.......
eu de ex, stiu cine esti. si chiar ma mir ca te pretezi la tot felu' de cacaturi de'astea ......;-)
daca tot vrei sa ii ajuti pe incepatori, da-le cateva retete pe bune....cu siorp sau fara ;-)
sti cum zici tu acum de lapte? de parca ai inventat roata......

dar NU uita un lucru: in orice domeniu este cerere si oferta ;-)
intr-o postare de-a ta, ziceai ca vinzi tu lapte de porumb cu nu's ce suma, da?
risca-te si scoate tu pe piata cel mai ieftin lapte de porumb, ok?

Scrie răspuns