Puteti sa-mi dati un sfat ?

Tehnica, tactica, strategii, tot ce tine de abordarea, strategia si desfasurarea unei partide de crap

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
fbolocan
member
Mesaje: 192
Membru din: 30 Iul 2004 15:13
Localitate: Bucuresti

Mesaj de fbolocan » 10 Sep 2004 07:42

Tare frumos spus!

Aveti intradevar darul scrierii!

Avatar utilizator
Musaro Adriano
veteran
Mesaje: 705
Membru din: 29 Ian 2003 15:02
Localitate: torino italy

Mesaj de Musaro Adriano » 10 Sep 2004 23:15

'Eu ma bucur ca un copil cand dau la undita si prind te miri ce fatze... Dar ma simt teribil de bine! Si copii mei la fel, si sper sa-i tina toata viata! Si se bucura cand vad curcubeul si se intrec cu sotia care sa faca mai multe poze, si ne trezim toti dimineata sa vedem soarele cum rasare, si stam pana tarziu in noapte sa privim cerul instelat si asteptam stelele cazatoare, respiram sanatate si pipaim pamantul cu talpile goale sa ne aducem aminte de inceputuri! Si ne privim cu subanteles in timpul saptamanii, stiind ca in week-end vom avea iarasi parte de clipe unice... Si ne simtim mici, ca la munte cand privim eternitatea sau ca la mare cand privim nemarginirea...[/quote]
Si asteptam toti impreuna in lunile mai reci unu lunga altu in cort pentru sa ne incalzim in noaptile innorate, acel sunet al naturi care ne da senzatii puternice si ne tine agitati cu somnul iepureste : BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIP!!
FRUMOS SFARSIT AL POESIE LUI PATABUM SAU NU?
Numai bine

Avatar utilizator
Dani Hentiu
maniac
Mesaje: 1210
Membru din: 26 Feb 2004 13:04
Localitate: DEVA
Contact:

Mesaj de Dani Hentiu » 11 Sep 2004 08:21

Intradevar frumos spus!

Scrie răspuns