Se poate castiga un concurs cu Ready made?

Tehnica, tactica, strategii, tot ce tine de abordarea, strategia si desfasurarea unei partide de crap

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns

Se poate castiga un concurs cu Ready made?

DA
69
69%
NU
31
31%
 
Voturi totale: 100

Avatar utilizator
teacher64
veteran
Mesaje: 768
Membru din: 03 Mar 2007 12:25
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de teacher64 » 11 Feb 2009 12:43

Pana la urma, dupa 6 pagini de contre... tot n-am priceput: are careva CURAJ si INCREDERE cat sa mearga la un concurs doar cu ready-made-uri in geanta?!!oops:
Pe de alta parte, daca as fi producator de nade/momeli, ma gandesc ca as OBLIGA concurentii sponzorizati de mine sa foloseasca exclusiv RM-urile facute de mine, chiar daca ar fi exorbitante ca pret pt muritorii de rand. E singura cale sa faci o bresa in piata deja supra-saturata de acum. Si, dac-as pica pe solutia castigatoare, nici vorba sa vand mixurile pe baza carora am prins gaselnita ;-) Nu, nene, RM-ul si eventual dip-ul recomandat, in rest...silence!! :D :mrgreen: nimeni nu desface o masina buna sa vada DE CE merge... ;-) Totul e sa MEARGA.
Multi chemati, putini alesi...(Pestii!!!) :))

Avatar utilizator
Vali Bonto
junior member
Mesaje: 42
Membru din: 10 Noi 2007 23:09
Localitate: Tirgoviste
Contact:

Mesaj de Vali Bonto » 11 Feb 2009 17:24

teacher64 scrie:Pana la urma, dupa 6 pagini de contre... tot n-am priceput: are careva CURAJ si INCREDERE cat sa mearga la un concurs doar cu ready-made-uri in geanta?!!
Da..eu.
Dar cu ready doar de la o anumita firma... ;-)
http://www.xxx.ro
Senior Crap Club

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Mesaj de florioro » 11 Feb 2009 21:22

Si eu.
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

Avatar utilizator
Tilea Gabriel
Moderator
Mesaje: 1726
Membru din: 26 Ian 2005 12:43
Localitate: Dumbravita , Timis
Contact:

Mesaj de Tilea Gabriel » 12 Feb 2009 09:02

Si eu ........Curaj profesore ? Cat cuprinde ..... :D
Powered by two rods

Avatar utilizator
tibi micu
member
Mesaje: 269
Membru din: 14 Noi 2007 19:42
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de tibi micu » 12 Feb 2009 14:08

[quote="Tilea Gabriel"]Si eu ........Curaj profesore ? Cat cuprinde ..... :D[/quote

sa fie cumva vorba despre Fr....?ooops era sa dau din casa!!! :roll: :mrgreen:
"TAURUS CARP TEAM"

Avatar utilizator
zenhor
senior member
Mesaje: 322
Membru din: 01 Iun 2008 13:51
Localitate: Bucuresti

Mesaj de zenhor » 12 Feb 2009 19:49

Asta cu datu' din casa cand vine vorba de Ready Made e un pic dubioasa :P .

Plus ca se poate spune orice dar nimeni nu-ti poate spune: "Daca dai cu ready made firma X, sigur castigi concursul".

Le-as propune celor care au participat in concursuri cu Ready Made sa specifice: Concursul respectiv, implicit si balta, Locul pe care l-au prins, Firma de boilies si nu in ultimul rand Rezultatul.
Si daca s-ar putea(subiectiv vorbind) parerea lor despre rezultat...adica cat a fost vina/meritul bilelor si cat a fost vina/meritul locului.
<*))))))><{

Adrian B
member
Mesaje: 223
Membru din: 22 Oct 2007 09:31
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Adrian B » 12 Feb 2009 21:26

Din cate stiu eu, doi dintre pescarii cunoscuti - Vali Bonto si Vali Vesta au avut rezultate in concursuri si/sau partide de placere cu bile de la Nutrabaits.
Si eu as fi curios sa stiu daca au folosit RM sau HM.
Oricum, pe multa lume am auzit vorbind la superlativ produsele Nutrabaits in special Trigga, BFM si 3D.

man.fishing
veteran
Mesaje: 603
Membru din: 01 Apr 2008 12:39
Localitate: Bucuresti

Mesaj de man.fishing » 13 Feb 2009 12:15

:D

Fara sa fiu "injurat" dar din ce spuneti si ce mai postati voi pe aici banuiesc eu ca Florin a dat cu Dynamite Baits (Fresh Squid sau Source) iar Vali banuiesc ca a folosit Trigga. La Gabi nu stiu ce sa zic...........

jenel
senior member
Mesaje: 437
Membru din: 21 Feb 2006 21:05
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de jenel » 14 Feb 2009 19:17

Gabi cand ai fost tu la pescuit cu ready made sper ca nu e vb de alea ce la-am facut eu :oops:

Avatar utilizator
edibss
member
Mesaje: 192
Membru din: 01 Iul 2007 17:25
Localitate: timisoara

Mesaj de edibss » 14 Feb 2009 21:51

jenel scrie:Gabi cand ai fost tu la pescuit cu ready made sper ca nu e vb de alea ce la-am facut eu :oops:
cred ca cu alea a fost :mrgreen:
Imagine

Scrie răspuns